Çanakkale Araç Kiralama

Yeni VW ID.3 İç Mekanı Çok İlginç Görünüyor

Yeni VW ID.3 İç Mekanı Çok İlginç Görünüyor

Yeni VW ID.3 modelinin iç mekanından resimler internette ortaya çıktı.

Yeni VW ID.3 İç Mekanı Çok İlginç Görünüyor

Bu resimler aslında kısa süre önce Volkswagen’in kendisi tarafından YouTube’da yayınlanan videodan alındı. Video hemen yayından kaldırılırken, bu kısa süre içinde pek çok kişi ekran görüntülerini almayı başardı.

ID.3’ün konsolu geniş dokunmatik ekranlı bir multimedya sistemi içeriyor. Direksiyona bakıncaya kadar bu kısım normal görünüyor ancak Volkswagen doğrudan direksiyonun arkasında bulunan küçük bir dijital gösterge kümesi geliştirmiş.

Hız, sürüş mesafesi, navigasyon ve radar seyir kontrolü sistemi gibi bilgilerin bulunduğu küçük bir ekran görüyoruz. Bu ekranın kenarında sürücülere Park, Nötr, Geri, Sürüş ve Fren Rejenerasyonu modları arasında geçiş yapma imkanı veren özgün bir vites seçici var. Bunun BMW i3’ün direksiyon kolonuna monte edilmiş vites seçicisine tasarım bakımından benzediğini söyleyebiliriz.

Son aylarda ikinci kez ID.3’e ait bir video kazayla erken yayınlanarak kısa süre içinde kaldırılıyor. Otomobilin dış tasarımını ilk kez pembe ve mor kamuflajla Mayıs ayında yayınlanan bir videoda görmüştük.

Volkswagen ID.3’ü üretim formunda Eylül ayındaki Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtacak. Elektrikli hatchback farklı versiyonlarla satılacak. En üst versiyon 77 kWh pil paketi ve 550 km elektrikli sürüş mesafesiyle gelecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.