Çanakkale Araç Kiralama

Yeni Peugeot 208 ve Peugeot 508 SW Hybrid Hamburg Tenis Turnuvası’nda Boy Gösterecek

Yeni Peugeot 208 ve Peugeot 508 SW Hybrid Hamburg Tenis Turnuvası’nda Boy Gösterecek

Peugeot, 22 – 28 Temmuz tarihleri arasında Hamburg Tenis Turnuvası’nın Partneri ve Resmi Otomobili olacak. Turnuva boyunca dört Peugeot marka elçisi markanın renklerini giyecek: Alexander Zverev, Pablo Carreño Busta, Leonardo Mayer ve Robin Haase.

Yeni Peugeot 208 ve Peugeot 508 SW Hybrid Hamburg Tenis Turnuvası’nda Boy Gösterecek

Turnuvada markanın iki modeli tanıtılacak. Bunlardan birisi yeni Peugeot 208, diğeriyse yeni Peugeot 508 SW Hybrid.

1892’den bu yana gerçekleştirilen turnuva oldukça köklü bir geçmişe sahip. Alexander Zverev bu yıl turnuvada beşinci kez oynayacak.

Zverev’in yanında Pablo Carreño Busta, Leonardo Mayer ve Robin Haase, Hamburg’daki tarihi Rothenbaum stadyumunda kortlarda dünyanın en iyi oyuncularıyla karşılaşacak.

Almanya, İspanya, Arjantin ve Hollanda’dan bu dört saygın tenisçi, aynı zamanda Peugeot’nun tenis dünyasındaki marka elçileri.

Peugeot turnuva boyunca oyunculara ve VIP’lere 12 araçtan oluşacak bir filo temin edecek. Bu filoda yeni Peugeot 508 sedan ve SW, SUV Peugeot 3008 ve 5008, ayrıca Peugeot Traveller bulunacak.

Yeni Peugeot 208 özel rengiyle sahnede

Firma Hamburg’da yeni Peugeot 208’i de yanmalı motorlu versiyonu ve Faro Yellow rengiyle tanıtacak. Yeni Peugeot 208 elektrikli, benzinli ve dizel versiyonlarla sunulacak. Yeni nesil, gençliği ve enerjiyi öne çıkartan şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Modelde ayrıca Peugeot i-Cockpit’in yeni nesli 3D head-up kombinasyonu ve bir dizi sürüş yardım sistemiyle birlikte bulunuyor.

Turnuvada tanıtılacak iki yeni modelden birisi de Peugeot 508 SW Hybrid olacak

Yeni Peugeot 508 SW, segmentinin standartlarını yeniden belirleme iddiasıyla geliyor. Alçak ve dinamik silüetiyle yeni Peugeot 508 SW çarpıcı bir tasarım sunuyor. Otomobil atletik şıklığı ve genişlik, taşıma kapasitesi ve bagaj erişimi bakımından üst düzey pratikliği biraraya getiriyor.

Yeni Peugeot 508 SW Hybrid 180 hp/132 kW PureTech yanmalı motorla 110 hp/80 kW elektrikli motoru biraraya getiriyor. Böylece sistem 225 hp/165 kW güç çıkışı sunuyor. Hibrit sistem sayesinde otomobilin Co2 emisyonu 49 g/km altında kalıyor.

Peugeot 508 SW hibrit versiyonunda da yanmalı versiyonla aynı bagaj kapasitesini sunuyor: 530 litre.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.