Çanakkale Araç Kiralama

VW TİGUAN 2016, R-LİNE PAKETLERİ İLE DAHA SPORTİF

VW TİGUAN 2016, R-LİNE PAKETLERİ İLE DAHA SPORTİF

Yeni Tiguan Trendline, Comfortline ve Highline donanım seviyeleri ile geliyor. R-Line paketleri ise yeni Tiguan‘da sipariş edilebiliyor.

VW TİGUAN 2016, R-LİNE PAKETLERİ İLE DAHA SPORTİF

Yeni Tiguan Trendline, Comfortline ve Highline donanım seviyeleri ile geliyor. Tüm versiyonlar off-road ön kısmı (18.3 yerine 25.6 derece yaklaşma açısı) ile sipariş edilebiliyor. Tiguan Comfortline ve Tiguan Highline normal ön kısımla sportif bir görünüm sergiliyor. Yeni R-Line paketleri ile SUV modeli daha da dinamik hale getiriyor. R-Line paketleri, çeşitli dış cephe ve iç kabin özellikleri sunan paket dinamiklere odaklanıyor. Dış cephede R-Line özellikleri arasında “Sebring” 19 inç alaşım jantlar ya da yine bir yarış pistinden adını alan opsiyonel 20 inç “Suzuka” alaşım jantlar (önceki modelin maksimum jant boyutu 19 inçti) bulunuyor. Tekerlek bombeleri haricinde tüm diğer antrasit renkli gövde yüzeyleri R-Line dış cephe paketi ile uyumlu şekilde dış gövde ile aynı renge boyanmış. Yan pervaz eklentileriyle aynı görsel efektlere sahip kapı aksesuarları da gövde renginde. Parlak siyah aerodinamik aksanlı R-Line tasarımı tamponlar, iki tonlu çatı spoyleri ve yine parlak siyah arka difüzör gibi detaylarla dış cephe tasarımı mükemmel hale getirilmiş.
İç kabinde ise R-Line paketi ile birlikte kumaş ve mikrofiber koltuk döşemeleri ya da opsiyonel Vienna deri döşemeler, opsiyonel olarak aydınlatılabilen R-Line logolu alüminyum kapı eşiği koruyucuları, kristal gri dekoratif dikişler, özel aksesuarlar, paslanmaz çelik pedal kapakları ve ayak koyma yerleri (sürücü tarafında), siyah çatı çizgisi ve çok fonksiyonlu, R-Line logolu deri direksiyon geliyor.
KAYNAK: http://www.ototeknikveri.com/haber/6333/vw-tiguan-2016-r-line-paketleri-ile-daha-sportif

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.