Çanakkale Araç Kiralama

Tesla’nın Multimedya Sistemi Netflix ve YouTube ile Gelecek

Tesla’nın Multimedya Sistemi Netflix ve YouTube ile Gelecek

Tesla Model 3, Model S ve Model X yakında Netflix ve YouTube’u içerecek şekilde multimedya sistemlerini güncelleyecek.

Tesla’nın Multimedya Sistemi Netflix ve YouTube ile Gelecek

Elon Musk, duyuruyu her zamanki gibi Twitter’da yaptı ve yeni özellikler sayesinde Tesla otomobillerin “rahat koltuklar ve surround ses sistemiyle inanılmaz derecede etkileyici, sinematik bir his yaratacağını” söyledi.

Tesla, araç sahiplerine yalnızca arabaları park halindeyken Netflix ve YouTube’u oynatma izni verecek. Ancak, şirket tam otomatik sürüşle ilgili yasal düzenlemeler onaylandığında, araç hareket halindeyken de bu özelliklerin kullanılmasına izin verecek şekilde sistemi güncelleme niyetinde. Bununla birlikte, otonom araçların yolda yaygın hale gelmesi ve bununla ilgili yasal düzenlemelerin gerçekleşmesi için daha zaman var.

Tesla Model 3’de, ortaya monte edilmiş multimedya ekranı yatay olarak konumlandırılıyor ve en iyi izleme deneyimini sunuyor. Model S ve Model X’in ekranlarıysa dikey şekilde yerleştirilmiş.

Bir aşamada, Model S ve Model X’in iç mekanlarının da Model 3’e benzer şekilde güncellenebileceği beklentisi vardı. Ancak, Elon Musk’un son açıklamaları bunun böyle olmayacağını gösteriyor.

Tesla, YouTube ve Netflix özelliklerini hareket halindeki araçlar için de sunmaya başladığında, bu tartışma yaratabilir. Tesla otomobiller için yeni YouTube ve Netflix özelliklerinin tanıtımı Ağustos ayında gerçekleşecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.