renault-kadjar

Renault Kajdar

Türkiye’de ilk kez İstanbul Autoshow 2015 Fuarı’nda sergilenen Renault Kadjar, 69 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Renault Kajdar

 
Nissan ile ortak geliştirilen araç, Renault‘nun yeni tasarım imzasının ve yeni marka kimliğinin DNA’sını yansıtıyor. İç mekanda fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu Kadjar‘da kişiselleştirilebilen ve internete bağlantı imkanı veren ‘Renault R-Link 2’ multimedya sistemi, tabletler gibi kolayca kullanılabiliyor. Kadjar‘da, kendi kendine park etmeye yarayan ‘Eller Serbest Park Sistemi’, öndeki araca çarpma riskinde frenleri otomatik devreye sokan ‘Aktif Acil Fren Destek Sistemi’, park manevralarında sürücüyü uyaran ‘360 derece park desteği’, ‘Şerit Takip Sistemi‘ donanımlar bulunuyor.
Önden çekişli (4×2) ve 4×4 versiyonlarıyla satışa sunulacak crossover’da 1.5 litre hacimli 110 ile 130 beygir güç üreten iki dizel ve 130 beygirlik 1.2 TCe benzinli motor yer alacak. 110 beygirlik dizel ve benzinli motorlarda EDC çift kavramalı otomatik vites seçeneği 2016’da gelecek. Kadjar, ülkemizde ‘Touch’ ve ‘Icon’ donanım paketleriyle satılacak.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir