Çanakkale Araç Kiralama

Renault 2017 Mart Kampanyası

Renault 2017 Mart Kampanyası

Renault 2017 Mart Kampanyası, Renault’da Mart ayında 12 aylık kredi kullanımında otomobiller için 12 bin TL’ye, hafif ticariler için ise 34 bin TL’ye sıfır faiz fırsatı imkanı sağlıyor.

Renault 2017 Mart Kampanyası

Renault binek otomobillere özel faiz oranları
Mart ayında, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında, %0 faiz fırsatı ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı faiz oranları sizleri bekliyor!
Finansman kampanyası, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.
Renault hafif ticari araçlara özel faiz oranları
Mart ayında, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında, %0 faiz fırsatı ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı faiz oranları sizleri bekliyor !
Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Master ve Trafic satın alımlarında 2.000 TL, Kangoo satın alımlarında 1.500 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.
Finansman kampanyası, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.
TALISMAN, KADJAR VE MEGANE HB’lere özel fırsatlar
Mart ayında, 2016 model yıl Talisman, Kadjar ya da Megane HB sahibi olmak isteyenler, hem avantajlı fiyatlardan hem de bu aya özel faiz oranlarından faydalanıyorlar!
İlgili kampanya kapsamında 2016 model yılı Megane HB Joy 1.6 16V 115 bg 59.550 TL, Kadjar Touch 1.2 Turbo 130 bg 81.650 TL, Talisman Touch 1.5 dCi 110 bg 102.850 TL’lik fiyatlarıyla showroomlarda sizleri bekliyor.
Özel fiyatlara ek olarak maksimum 30.000 TL kredi ve 15 ay vade için %0 (Aylık BMO; %0.07, Yıllık BMO; %0.79) faiz ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen düşük faiz oranları ile kredi fırsatı da sunuluyor. (BMO; Bireysel Maliyet Oranı)
Belirtilen fiyatlar, ilgili modellerin 2016 model yılı kampanyalı tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır ve sadece perakende satın alımlarda geçerlidir. Kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Belirtilen koşullar, 2016 model yılı Talisman, Kadjar ve Megane HB’ler için geçerlidir. 2017 model yılı araçlar ilgili fırsatlardan yararlanamazlar. Finansman kampanyası, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.
Benzinli CLIO ve MEGANE modellerine özel fiyatlar
Mart ayında benzinli motorlu bir Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane HB ya da Megane Sedan satın almak isteyenler, benzinli Clio’larda 2.000 TL, benzinli Megane’larda 3.000 TL’ye varan ekstra indirimlerden yararlanıyorlar !
Avantajlı fiyatlar sadece perakende satın alımlarda geçerlidir. Kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlı ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.
CLIO ve MEGANE modellerinde metalik renk farkı yok
Mart ayına özel olarak tüm Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane HB ve Megane Sedan modellerinde, metalik renk seçeneği Renault’dan hediye !
Belirtilen modellerde metalik ve opak renk tercihlerinde fiyat farkı bulunmamaktadır. Metalik renk hediyesi, sadece perakende satın alımlarda uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlı ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.
Renault’nuzun tüm bakım, mekanik ve tampon onarımlarında avantajlı fiyatlar
Axess ve Maximum Kart’a +6 World’e +5 taksit
4 lastik alana 80 TL’ye varan akaryakıt çeki*
Kampanya, 6 Mart-15 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Avantajlı fiyatlar tüm Renault’ların bakım, mekanik ve tampon onarımlarında geçerlidir. *Michelin’den 15” ve altı 4 lastik alımına 50 TL, 16” ve üzeri 4 lastik alımına 80 TL‘lik OPET akaryakıt çeki hediye edilecektir. +6 taksit Axess ve Maximum kredi kartına, +5 taksit Worldcard’a özel tekliflerdir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.