Çanakkale Araç Kiralama

Nissan 2017 Şubat Kampanyası

Nissan 2017 Şubat Kampanyası

Nissan 2017 Şubat Kampanyası, Nissan Şubat ayı kampanyası ile hem tüm binek araçlarda garanti sunarken aynı zamanda araç fiyatlarında indirim ve faizsiz taşıt kredisi desteği imkânı da sunuyor.

Nissan 2017 Şubat Kampanyası

Türkiye’nin en çok satan araba markalarından biri olan Nissan Şubat 2017 kampanyası ile hem tüm binek araçlarda garanti sunarken aynı zamanda araç fiyatlarında indirim ve faizsiz taşıt kredisi desteği imkânı da sunuyor. 2017 yılında geçerli olan kampanya kapsamında araç kredisi kullanmak isteyen kişilere araç kredisi taleplerinde 12 ay vadeli paket seçeneklerinde faizsiz araç kredisi kullanımını onaylıyor. Kaskosunu da Nissan üzerinden yapmak isteyen kişilere ise Nissan faizsiz araç kredisi paketinde 12 ay vadeli taşıt kredisi desteği yükseliyor.
Nissan’da en çok sattığı üç özel modelde yıl sonu kampanyası düzenleyerek bu rekabette bende varım dedi. Nissan sunduğu özel fırsatlar sayesinde rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarırken pek çok modelde 2017 model yılı indirimi sağlarken aynı zamanda faizsiz taşıt kredisi desteği içinde oldukça esnek seçenekler sunuyor. Daha yüksek tutarlı araç kredisi talepleri için ise Nissan finans sistemi üzerinden düşük araç kredisi faiz oranları sağlanıyor.

Nissan, Şubat ayı boyunca, cazip fırsatlar ve ödeme kolaylıkları ile 2017’nizi renklendirmeye devam ediyor!
– 2016 model yılı Micra modellerinde, 12 bin TL krediye, 12 ay, %0 faiz
– 2016 model yılı Juke modellerinde, 15 bin TL krediye, 15 ay, %0 faiz, 2017 model yıllarında ise 15 bin TL krediye, 15 ay, %0,99 faiz
– 2016 model yılı Pulsar modellerinde, 15 bin TL krediye, 15 ay, %0,99 faiz
– 2016 ve 2017 model yılı Qashqai modellerinde, 40 bin TL krediye, 15 ay için % 0,99 faiz
X-Trail modellerinde, 40 bin TL krediye, 15 ay için %0,99 faiz
– Yeni Navara modellerinde ise 20 bin TL krediye, 20 ay için %0 faiz sunulmaktadır.
Ayrıca Navara modellerinde finansman kampanyası yerine kullanabileceğiniz, 3.000 TL’ye varan indirim Nissan bayilerinde sizleri bekliyor.
* Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya kosullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.
** Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
*** Belirtilen aylık faiz oranları, tüm 2016 model yılı araçlarda ve 2017 model yılı Qashqai ve Juke modellerinde gerçek kişilerin perakende kanalı ile yaptığı araç alımlarında geçerlidir. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada belirlenmiş vade ve tutarın dışında yapılan kullanımlardan oluşabilecek farklar müşteri tarafından karşılanır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.