Çanakkale Araç Kiralama

Minibüs Kiralama

Minibüs Kiralama

Çanakkale Minibüs Kiralama; detaylı kiralık minibüs seçeneklerimizi inceleyerek size en uygun minibüsü sitemiz üzerinden kiralayabilirsiniz.

Çanakkale Minibüs Kiralama

Minibüslerin araç kiralama hizmetine dahil olması taşımacılık sektörüne olduğu kadar gündelik hayatımıza da büyük katkı sağladı. Özellikle geniş ailelerde 2 araç kiralamak yerine 1 tane minibüs kiralamak ekonomik getiri sağladı. Bununla birlikte minibüs kiralama hizmeti, otomobile göre daha fazla konfor ve kolaylık getirdi.
Taşımacılık sisteminde minibüs kiralama işinin ticari olması aracı kullanan kişiyi de doğrudan etkiledi. Minibüs kiralama yapıp kendiniz kullanabilmek için SRC yani ticari taşıt kullanma belgesine sahip olmanız gerekiyor. Böyle olunca da minibüs kiralama işi şoför ile birlikte yapılmaya başlandı. Kiraladığınız araçta bir şoför olması sizi direksiyon yoruculuğundan kurtaran yararlı bir seçenek olarak karşınıza çıktı.

Çanakkale Minibüs Kiralama

Çanakkale ili minibüs kiralama anlamında en az otomobil kiralama kadar gelişmiş bir yapıya sahip. Yüksek model, tanınmış marka araçların sayısı oldukça fazla. Çanakkale kiralık minibüs sayısının sürekli artması beraberinde rekabeti ve hizmet kalitesini de getirdi.
Çanakkale minibüs kiralama hizmetinden faydalanabilmek için öncelikle size uygun aracı belirlemeniz gereklidir. Uygun Çanakkale kiralık minibüs tercihinizi belirlerken kişi sayınızı, gideceğiniz mesafeyi ve aradığınız konforu göz önüne almalısınız.
Uygun araç listesine ulaşabilmek için; Kiralık Minibüsler bu link sizi detaylı araç listesinin olduğu bölüme götürecektir. Çanakkale kiralık minibüsler kişi sayısı (8+1, 16+1, 19+1) ve yetki belgesine göre detaylı listelenmektedir.
Çanakkale minibüs kiralama hizmetinden yararlanırken size uygun aracı seçme konusunda yardımcı olacak bazı terimleri açıklayalım;

Turizm Paket

Turizm paket kiralık minibüsler D2 veya D1 taşımacılık belgesine sahip olurlar. Turizm amaçlı kullanılabilmek için özel dizayn edilirler. Turizm paket kiralık minibüslerin konforu ve donanımı oldukça fazladır. Genel olarak turizm paket minibüs özellikleri;

 • Çift Klima
 • Standart / VIP
 • Kahve Makinesi
 • Buzdolabı
 • Yatar Katlanır Koltuk
 • Geniş Bagaj

D2 Yetki Belgesi

Kiralık minibüsler genellikle D2 belgesine sahip olurlar. D2 yetki belgesi Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen, ülke içi turizm taşımacılığı yapabilmek için gerekli izin belgesidir. Tüm turizm hizmetlerinde D2 belgeli araç şartı bulunmaktadır.

B2 Yetki Belgesi

Kiralık minibüslerde B2 yetki belgesi de bulunabilir. B2 yetki belgesi Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen, uluslar arası turizm taşımacılığı yapabilmek için gerekli izin belgesidir. Yurt dışı tur hizmetlerinde B2 belgeli araç kullanma şartı vardır.

Çanakkale Minibüs Kiralama Ücretleri

Çanakkale içi veya Çanakkale’den dışarıya ulaşım amacıyla minibüs kiraladığınız da sizlerden tarafımıza aşağıdaki bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Vereceğiniz bilgiler dahilinde Çanakkale minibüs kiralama hizmeti için size en uygun kiralık minibüs ve minibüs kiralama ücretini bildireceğiz.

 • Minibüs Kiralama Tarihi
 • Minibüs Kiralama Amacı (Transfer, gezi vb.)
 • Başlangıç ve bitiş noktası
 • Minibüs kiralama süresi
 • Dahili hizmetler (Şoför konaklaması vb.)

Yukarıda sizlere detaylıca anlattığımız bilgiler dahilinde tarafımızdan Çanakkale Minibüs Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Lütfen bizimle irtibata geçiniz…

Çanakkale Kiralık Minibüs

Çanakkale Kiralık Minibüs


Çanakkale Minibüs Kiralama

Çanakkale Minibüs Kiralama

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.