Çanakkale Araç Kiralama

Mercedes Vito

Mercedes Vito

Çanakkale Araç Kiralama hizmetimizden Mercedes Vito marka/model araçlarımızı inceleyebilir ve Çanakkale minibüs kiralama hizmetimizden kiralık Mercedes Vito ile yararlanabilirsiniz.

Kiralık Mercedes Vito

Mercedes Vito 8+1 Minibüs

Mercedes Vito 8+1 Minibüs

Mercedes Vito Vip Minibüs

Mercedes Vito Vip Minibüs

Marka: Mercedes – Benz
Seri: Vito
Motor Hacmi: 2001 – 2500 cm3
Motor Gücü: 126 – 150 hp
Araç Cinsi: Minibüs
Kasa Tipi: Camlı Van
Koltuk Sayısı: 8+1
Renk: Siyah / Beyaz
Vites: Manuel
Yakıt: Dizel
Almanya merkezli otomobil üreticisi Mercedes-Benz, tepeden tırnağa yenilediği Vito modelini Berlin’de gerçekleştirilen dünya lansmanında görücüye çıkardı.
Mercedes Vito Minibüs, beklendiği gibi V-Class’ın daha geliştirilmiş hali gibi görünüyor ve kullanım yelpazesi geniş bir model olarak öne çıkıyor. Mercedes, farklı modelleriyle iş, aile kullanımı, yük ve yolcu taşımacılığı alanlarında kullanıma uygun bir araç olan Mercedes Vito’nun, panelvan, Mixto, Kombivan ve 8+1 seçenekleriyle üretiliyor.
Mercedes Vito, 1,369 kg ile sınıfındaki en iyi kargo kapasitesine sahip. Araç artık sadece arkadan çekişli değil, önden çekiş ve 4×4 seçeneklerine de sahip.
Mercedes Vito Minibüs, üç farklı boyda satışa sunulacak (4895mm , 5140mm ve 5730mm). Yani aracın boyu selefine göre 140mm arttırılmış. Aracın maksimum yüksekliği ise 1910mm.
Mercedes Vito’daki güvenlik donanımları da dikkat çekiyor. Tüm modellerde yuvarlak disk frenler, ESP, sekiz hava yastığı, sürücünün durumunu izleyen ve kondisyonuna göre onu uyaran Dikkat Asistanı, aracın hareketlerinde rüzgar etkisini neredeyse sıfıra indiren Yardımcı Crosswind ve lastik basıncı izleme sistemi standart olarak sunulacak. Aktif Park Asistanı, Şerit Takip Asistanı ve Kör Nokta Asistanı sistemleri ise opsiyonel olacak.
LED düşük profilli gündüz farlarını, viraj aydınlatma sistemini içeren ve aracın göstergelerini ayarlayan Akıllı Işık Sistemi de opsiyonel olarak sunulacak bir başka özellik.
Mercedes Vito’da önden çekişli modellerde 1.6 litrelik 4 silindirli, 88 beygir gücü üreten Vito 109 CDI ve 114 beygir gücü üreten Vito 111 CDI motorları kullanılacak. Arkadan çekişli modellerde ise 2.15 litrelik 4 silindirli 136 beygir gücü üreten Vito 114 CDI, 163 beygir gücü üreten Vito 116 CDI ve 190 beygir gücü üreten Vito 119 BlueTec motorları sunulacak. Bu motorlar standart 6 ileri manuel şanzımanla kombine edilecek, Vito 119 BlueTec hariç, bu versiyonda standart 7 ileri otomatik şanzıman kullanılacak. 7 ileri otomatik şanzıman Vito 114 CDI ve Vito 116 CDI modellerinde de opsiyonel olarak satışa sunulacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.