Çanakkale Araç Kiralama

Mercedes Travego

Mercedes Travego

Çanakkale Araç Kiralama hizmetimizden Mercedes Travego marka/model araçlarımızı inceleyebilir ve Çanakkale otobüs kiralama hizmetimizden kiralık Mercedes Travego ile yararlanabilirsiniz.

Kiralık Mercedes Travego

D2 Yetki Belgeli / B2 Yetki Belgeli

Mercedes Travego Otobüs

Mercedes Travego Otobüs

Mercedes Travego Vip Otobüs

Mercedes Travego Vip Otobüs

Marka: Mercedes – Benz
Seri: Travego
Renk: Beyaz
Yolcu Kapasitesi: 54
Vites: Manuel
Vites Sayısı: 6+1

Travego, sadece sunduğu ileri teknoloji ile değil, benzersiz tasarımıyla da geleceğin sınırlarını çiziyor. Daha güçlü ve daha dinamik görünümü ile sizin gözünüz yoldayken tüm gözler sizin üzerinizde olacak.
Yeni Travego’nun sunduğu özel ayrıcalıklar:
  • Yeni Travego, 3,99 m’ye yükseltilmiş dış yüksekliği ve 2.100 mm iç yüksekliği ile yolcularınıza ferah ve konforlu bir iç mekan sunuyor.
  • Çekici aerodinamik tasarımı yakıt tasarrufuna katkıda bulunuyor.
  • Yeni tasarlanan karakter elemanı, ön ızgara, arka motor kapağı, ön ve arka farlar araca güçlü ve dinamik bir kimlik kazandırıyor.
  • Alüminyum alaşımlı jantlar, görsel zenginliği artırmakla birlikte aracın ağırlığını azaltarak yakıt tasarrufuna katkıda bulunuyor.
  • Etkileyici tasarıma sahip yıkamalı BiXenon ön farlar, LED gündüz farları ve LED teknolojili arka farlar ile enerji verimliliğine katkı sağlıyor. Bunun yanı sıra; daha kolay fark edilme, daha iyi aydınlatma ile güvenlik artırılıyor.
  • Girişindeki ışıklı Mercedes-Benz şilti ile araca girerken sizi prestije davet ediyor.
  • Yeni Travego’da standart olarak sunulan geri görüş kamerası, geri vitesin devreye girmesiyle birlikte aktif hale geliyor.
  • Yeni Travego’ya özel tasarlanan baş dayamalı koltuklar konforu zirveye taşıyor.

Yeni nesil teknoloji;
Mercedes-Benz mühendisleri yeni nesil motorlarımızı geliştirirken iddialı hedefler ortaya koydular: Euro 6 standardının katı gerekliliklerine rağmen emisyonların önemli ölçüde azaltılması ve yakıt sarfiyatının belli bir seviyede tutulabilmesi gerekiyordu.
Mühendislerimiz, elde ettikleri sonuçla beklentilerin ötesine geçtiler: Yeni motorlar, yüksek seviyede çevre dostu olmalarının yanı sıra önceki Euro 5 motorlardan daha az yakıt, motor yağı ve AdBlue sarf ederler. Mercedes-Benz bu başarıyla motor geliştirme konusunda yeni bir dönüm noktasına ulaşmıştır.
Verimli performans;
Yeni Travego‘da, sıralı 6 silindirli, dik, kompakt ve hafif OM 470 motor kullanılmıştır. 315 kW (428 PS) güç sunan bu dizel motorlar geleceğe her açıdan hazır ve uygundur. Bu motor, etkileyici performansı düşük motor devirlerinde bile seri tepkilerle gerçekleştirirken, mükemmel çalışma yapısını ise düşük sarfiyat ve çevre üzerinde minimum etkiyle birleştirir. Bu başarı, Common-Rail enjeksiyon, gerektiğinde devreye giren EGR (Egzoz gazı geri çevrimi) sistemi, oksidasyon katalitik konvertörü, partikül filtresi ve egzoz gazı saflaştırma için AdBlue® enjeksiyonlu SCR teknolojisinin bir arada kullanılması sayesinde elde edilmiştir.
Konfor her şeydir;
Travego sadece yeni nesil motorlarıyla değil, otobüs ve yolcu otobüsleri için özel olarak geliştirilmiş yeni nesil şanzıman sistemleriyle de etkileyicidir. Altı vitesli standart manuel şanzımana alternatif olarak, güç aktarımı konusunda daha etkin bir seçenek sunmak üzere otomatikleştirilmiş sekiz vitesli şanzıman sistemi Mercedes GO 250-8 PowerShift de opsiyonel olarak sunulmaktadır. Bu sistem mükemmel vites değiştirme konforu ve hızıyla oldukça etkileyicidir. Bu yenilikçi şanzıman sisteminin belki de en önemli avantajı ise, yüksek maliyetli yakıt giderlerinden tasarruf sağlamaya yardımcı olmasıdır.
Yolcu Konforu;
Travego‘ya bindiğiniz andan itibaren hangi koltukta oturursanız oturun ön sıralarda oturuyor gibi hissedeceksiniz. Çünkü yolcu otobüslerinin amiral gemisi, tüm yolcular için çok daha konforlu hale getirildi.
Ferah iç mekan tasarımı, olağanüstü iç yüksekliği, geniş paket rafları, koltukların kaliteli kumaşları ve özel tasarlanan yan duvar kumaşı yolcuları evlerindeki gibi rahat hissettiriyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.