Çanakkale Araç Kiralama

Mercedes GLE Coupe

Mercedes GLE Coupe

Geçtiğimz hafta yayınlanan casus fotoğrafların ardından Mercedes GLE Coupe üzerindeki örtüyü resmi olarak kaldırdı.
BMW X6’ya rakip olarak tasarlanan GLE Coupe açıklanır açıklanmaz kritiklerden göz alıcı bir Coupe yorumunu aldı. LED ön farlar arasında kalan ve tekli ızgara ile donanımlı ön tampon ilk göze çarpan özelliklerden. Model ayrıca dinamik bir roofline ve S-Class Coupe’u andıran karakteristik bir arkaya gövdeye sahip. Diğer gözle görülür değişimler plastik kaplama kasa, krom detaylar, çift egzoz sistemi ve 20 inçlik (21 ve 22 inç teker opsiyonlu) çelik jantlar.
GLE 450 AMG modeli AMG body kit ve 21 inç hafif çelik jantlari ile bir adım daha one çıkıyor.Model ayrıca AIRMATIC air süspansiyon, adaptive damping sistemi ve yüksek hızda aracı aşağı indiren otomatik lowering fonksiyonuna sahip.
The GLE 450 AMG dokuz otomatik vitesi ayrıca INDIVIDUAL, COMFORT, SLIPPERY, SPORT ve SPORT+ olmak üzere beş tune moda sahip. Bahsedilen modlar da vites değişimleri akustik pürüzsüzlük de ve kokpit özellikleri daha hızlı ve daha kesin şekilde tepki vermek üzere tasarlanmış.GLE 450 AMG’in içi ayrıca nappa deri spor direksiyon, paslanmaz çelik pedallar ve karbon fiber ve piano siyahı iç detaylar ile diğer modelden ayrılıyor.Motor opsiyonlarına gelirsek GLE Coupe bir çok varyasyon ile birlikte geliyor. Mercedes detayları henüz vermese de bunlar büyük olasılıkla 258 PS (190 kW) ve 620 Nm (457 lb-ft) torklu GLE 350 d 4MATIC. Eğer bu kulağa yeterince güçlü gelmiyorsa GLE 400 4MATIC’in 333 PS (245 kW) ve 480 Nm (354 lb-ft) tork üreten twin-turbo 3.0-litre V6 motor versiyonu da mevcut. GLE 450 AMG, 367 PS (270 kW) ve 520 Nm (383 lb-ft) torklu twin-turbo 3.0-liter V6 motorlu versiyonu ile de satışa sunulması bekleniyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.