Çanakkale Araç Kiralama

Kiralık Tekne

Kiralık Tekne

Çanakkale Kiralık Tekne; Çanakkale merkez ve Gelibolu, Assos, Bozcaada, Gökçeada gibi turistik yerlerde tekne kiralama ihtiyaçlarınız için ekibimizden destek alabilirsiniz.

Çanakkale Kiralık Tekne

Çanakkale ili iki büyük yarımadadan oluşmuş bir coğrafyadır. Asya kıt’ası Biga yarımadası, Avrupa kıt’ası ise Gelibolu yarımadası olarak adlandırılır. Çanakkale Boğazı tarih boyunca önemli bir su geçidi olmuştur. Etrafı denizlerle çevrili Çanakkale‘de ulaşım sağlamak, organizasyonda kullanmak yada gezi tur amaçlı olarak tekne kiralama ihtiyacınız doğabilir. Öncelikle belirtmek isteriz ki Çanakkale kiralık tekne konusunda çok gelişmiş değil fakat bu hiç bulamayacağınız anlamına da gelmiyor.
Çanakkale Boğazı gibi turistik noktalar olan, özellikle adalar, Gökçeada, Bozcaada, Assos, Gelibolu, Biga gibi noktalarda da size tekne kiralama çözümleri bulabiliriz.

Çanakkale Kiralık Tekneler

Çanakkale Tekne Kiralama hizmetinden yararlanabilmek için öncelikle ihtiyacınız olan tekne çeşidini iyi belirlemeniz gerekir. Kullanım amacınıza en uygun kiralık tekneyi bulmak için özelliklerine bakmalı ve bizden destek almalısınız.

Çanakkale Kiralık Motoryatlar

Motoryatlar, genellikle lüks donanıma sahip deniz taşıtları dır. Taşıma ve yolcu kapasiteler düşük, kullanım alanı kişi sayısı / metrekare oranı oldukça yüksektir. Motoryatlar güçlü teknik donanımları ile yakıt tüketimi de fazla olan deniz taşıtları dır. Aynı zamanda lüks olmaları nedeniyle kiralama maliyetleri de yüksektir. Çanakkale motoryat kiralama hizmetinden faydalanırken bu unsurları dikkate almalısınız. Kiralık motoryat sayısı oldukça azdır ve araçlar yolcu kapasitesi olarak düşüktür.

Çanakkale Kiralık Guletler

Guletler, turizm sektöründe kullanılan deniz taşıtları dır. Guletler tasarlanırken ya az kişi çok konfor ve dahilinde konaklama alanı olarak yada çok kişi kapasiteli, denize girmeye uygun, restoran donanımına sahip olarak tasarlanır ve hizmete sunulur. Çanakkale kiralık guletler yelpazesi çok geniş değil. Konaklamalı tatil yapmaya uygun gulet maalesef Çanakkale bölgesinde bulunmamaktadır. Tekne turu amacıyla kullanılan guletler ise az da olsa var. Fakat Çanakkale tekne kiralama hizmetinden yararlanırken, tercihiniz gulet olacak ise; 20 kişi civarı yolcu kapasitesine sahip tekneler bu ihtiyacı hali hazırda karşılıyor. Düğün, toplantı, mezuniyet gibi fazla sayıdaki organizasyonlara ait kiralık tekne Çanakkale içerisinde maalesef bulunmamaktadır.

Çanakkale Kiralık Balıkçı Teknesi

Çanakkale Boğazı nedeniyle balıkçılık bölgede oldukça gelişmiş durumda. Ve çoğu balıkçı bu işi kendi teknesi ile yapmaktadır. Çanakkale tekne kiralama hizmetinden balıkçı teknesi seçeneği ile yararlanmak için gerekli izin ve belgelerinizin tam olması gerekmektedir. Kiralık tekneler kendi sürücüsü olmadan kiralanmamaktadır. Tekneler arasında sandal olarak tabir edilen küçük araçlar olduğu gibi 8-10 metre boylarında kabinli araçlar da bulunmaktadır. Balıkçılık için gerekli donanıma sahiptirler.

Çanakkale Kiralık Yelkenliler

Yelkenli tekneler hem hepimizin hayalini, hemde gördüğümüz anda resimlerimizi süslemektedirler. Çanakkale Boğazı trafiğinde sıklıkla bu güzelliğe, bu tutkuya tanıklık ederiz. Çanakkale denizcilik konusunda gelişmiş olsa da yelkenli tekne sayısı olarak yetersizdir. Sadece şahıslara ait bir kaç metrelik yelkenli tekneler bulunmaktadır. Bu nedenle de kiralık yelkenli tekne şansımız maalesef bulumamaktadır.
Çanakkale Tekne Kiralama hizmetimizden yararlanmak ve kiralık tekneler hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin..

Çanakkale Kiralık Tekneler

Çanakkale Kiralık Tekne


 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.