Çanakkale Araç Kiralama

Hyundai i20 Active Detaylandı

Hyundai i20 Active Detaylandı

Hyundai Hindistan gelecek hafta resmen tanıtılcak olan i20 Active için oldukça geniş bir resim arşivi yayınladı.
hyundai-i20-active-01
Klasik i20 supermini’nin güçlendirilmiş hali olan yeni versiyon Active standart modelden 10mm daha uzun, 26mm daha geniş ve 20mm daha yüksek ayrıca yerden 20mm daha kaldırılarak 190mm bir yükseklik kazanmış.Ön-arka teker uzaklığı ve bagaj genişliği standart ile aynı kalsa da çamurluklar, yan alt paneller ve tamponların alt kısmına yerleştirilmiş plastik kaplama göze çarpan yeniliklerden.
Daha kaslı bir görünüme bürünmüş olsa da Hyundai i20 Active standart modelle aynı motor ve vites kutusuna sahip olacak.16 inçlik alaşımlı jantlarla gelen Active gündüz yanan LED farlar, tavan rayları ve köşe farları ile donatılmış.
Aracın içindeki yeniliklerden otomatik klima, aliminyum pedallar, arka havalandırma, turuncu veya Aqua Blue iç renk seçeneği, anahtarsız giriş ve start, USB ve AUX girişleri, Bluetooth ve 1GB depolama özellikleri ile bir hayli göz dolduruyor.Araç ayrıca 8 hoparlörlü sound system, ayarlanabilir koltuk ve direksiyon çubuğu ve ön airbaglerle donanımlı olacak.
Yeni Hyundai i20 Active çok yakında Hindistan’da satışa sunulacak, Avrupa’da ise ne zaman yollara çıkacağı kesinlik kazanmadı.
Kaynak: traraba.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.