Çanakkale Araç Kiralama

Hizmetlerimiz

Lutars Seyahat Acentası, Çanakkale rent a car için kaliteli ve en uygun fiyatlarla doğru adrestir. Lutars Acentesi Çanakkale araç kirama alanında her türlü model ve yaşta araç kiralama konusunda alternatifler sunar. Çanakkale rent a car seçenekleri ve uygun koşullar için lütfen 0 286 214 04 00 nolu numaradan bize ulaşın. Çanakkale rent a car şikayet ve önerilerinizi info@lutarstravel.com adresine iletebilirsiniz. Lutars Travel çeşitli model ve marka Çanakkale otobüs kiralama konusunda hizmet vermektedir. Çanakkale rent a car için lütfen talep edilen aracın modelini, cinsini ve kiralama süresini belirtiniz. Çanakkale araç kiralama taleplerinde geniş seçenek yelpazesi ve hesaplı fiyatlarımız için 0 286 214 04 00 nolu telefon numaramızdan bizimle irtibata geçiniz.

Transfer Hizmeti:

Çanakkale il sınırları içinde yada Çanakkale’den diğer bölgelere transfer talebinde bulunduğunuzda istediğiniz kalite standardına sahip transfer ekibimiz sizlere hizmet edecektir.

Rehberlik Hizmeti:

Türkiye’nin heryerinde grup gezilerinde 1618 sayılı yasa gereği kokartlı profesyonel Turist rehberi bulundurulması zorunludur. Profesyonel Turist rehberi adaylarıüniversitelerin Turizm rehberliği bölümünde veya bakanlığın açtığı kursta gerekli eğitimi aldıktan sonra başarılı olurlarsa kokartlarını bakanlıktan alıp iş hayatına başlayabilirler. Bölgesel veya ülke bazında olmak üzere 2 tür Rehber vardır. Ayrıca gezilen alan hakkında daha iyi ve güvenilir bilgi edinmek için rehber alınması önerilir.
20 yıldan beri turizm sektöründe çalışan ekibimiz tecrübe ve bağlantılarıyla size Türkiye’nin heryerinde rehberlik hizmeti sağlayabilmektedir. Lutars Travel olarak alanında uzman rehberler ile yerli ve yabancı konuklara, kent içi ve kent çevresi turlar düzenlemektedir ve müşterilerine sadece rehberlik hizmeti sunabilmektedir. Turları İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Japonca, İtalyanca, İspanyolca ve Arapça dillerinde de organize edebilen Lutars Travel aynı dillerde sadece rehberlik hizmeti de verebilmektedir.

Çanakkale Otel Rezervasyonu

Çanakkale otel rezervasyonları için Lutars Seyahat Acentası konaklama bölümü sizleri en kısa sürede bilgi verecektir. Lutars Seyahat Çanakkale ilinde bulunan partner acenteleri veya direkt antlaşmaları ile Çanakkale otelleri konusunda her tip bütçe ve talebe dönük alternatifler sunar. Çanakkale yıldızlı, özel belgeli ve butik olmak üzere konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Çanakkale pansiyonları için lütfen acetamızı arayınız. Çanakkale otelleri konusunda uzman kadromuz ile en yoğun günlerde dahi sizlere uygun alternatifler bulabiliriz. Lutars Seyahat Çanakkale otelleri taleplerinizde bütçenize uygun imkanlar sunar. Çanakkale otelleri hakkında her türlü şikayet ve önerilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Çanakkale Turları

Çanakkale Şehitlik Turu: 08.30 – 18.00
Bugün hepimize düşen ortak görev; ulusal değerlere, bilince, Cumhuriyet’e sahip çıkmak, Çanakkale’yi, Kurtuluş Savaşı’nı kazanan ruhu korumak ve bu bilinci gelecek kuşaklara aktarmaktır. Türk Ulusu dili, kültürü, tarihi ve saygın kimliğiyle aydınlık yarınlara el ele güçlü biçimde yürüyecektir . Mustafa Kemal ATATÜRK
Gökçeada Turu: 07.00 – 20.00
RUM KÖYLERİ – DİBEK KAHVESİ – ÇAMUR BANYOSU
Rum köylerinin boş sokaklarında yürürken buranın “Dünyanın en sakin adası” olduğunu anımsayıp, puslu manzaralar, huzur, yerel lezzetler, taş Rum evleri, dibek kahvesi, çekici ada atmosferinin Gökçeada’daki yansımaları, denizden dar bir kara parçasıyla ayrılan Tuz Gölü manzarası ve flamingoların görülmeye değer olduğuna karar vereceksiniz…
Bozcaada Turu: 09.00 – 19.00
Eşsiz doğası, tertemiz havası, bağları ve farklı mimari özellikleri barındıran daracık sokaklarıyla Bozcaada’ya adımlarınızı atar atmaz şehir hayatının stresini unutup güzel ve huzurlu zaman geçireceksiniz…
Behramkale – Assos Turu: 09.00 – 19.00
Mavi bayrak ödüllü Kadırga Koyu’nun serin sularında yüzerken, Kazdağları eteklerinden süzülen temiz havayı Assos’un tarihi mekanlarında her nefesinizde hissedeceksiniz.
Behramkale, Hüdavendigar Camii ve Köprüsü, Athena Mabedi, Adatepe Zeytinyağı Müzesi, Kazdağları Yeşilyurt Köyü
Kazdağ – Ayazma Turu: 09.00 – 19.00
17.yy da inşa edilen, uzun bir dönem Bayramiç Sancaktarlığı binası olarak kullanılan, Osmanlı sarayından getirilen eşyalarla süslenmiş, ahşam ve alçı oyma resimlerle bezenmiş ve günümüzde Etnoğrafya Müzesi olarak kullanılan Bayramiç Hadımoğlu Konağı ziyareti Kazdağları Milli Parkı’na giriş yapıyor ve Ayazma’ya ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde; su mağaraları, şelaler, gözeler gezildikten sonra, öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği molamız sonrasında, rehberimiz eşliğinde yürüyüş parkuruna geçerek, serin çam ormanları içerisinde doğa yürüyüşü yapıyoruz. Katılmak istemeyen misafirlerimiz Ayazma Mesire Yeri’nde doğanın tadını çıkararak bekleyebilirler.