Çanakkale Araç Kiralama

Gökçeada Araç Kiralama

Gökçeada Araç Kiralama

Gökçeada Araç Kiralama, Çanakkale’ye bağlı turistik cennetimiz Gökçeada rent a car hizmeti verebildiğimiz bir diğer bölgedir. Gökçeada araç kiralama hizmetimizden faydalanmak için yazımızdaki detaylara göz atabilirsiniz.

Gökçeada Araç Kiralama

Gökçeada Türkiye’nin en büyük adasıdır. Ada tıpkı Bozcaada gibi tarihi ve doğal güzelliklere sahip önemli bir turistik bölgedir. Tüm yıl boyunca Çanakkale Gökçeada‘ya on binlerce yerli ve yabancı turist akın eder. Çok büyük bir coğrafyaya sahip olduğundan dolayı araçsız gezmek oldukça zordur. Gökçeada ziyaretlerinizde rent a car yani araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizlerlerden yardım alabilirsiniz.

Gökçeada Araç Kiralama

Gökçeada araç kiralama hizmeti ile uğraşan yerel firmalar bulunmaktadır. Ancak yerel firmaların elindeki araç sayısı oldukça düşüktür. Bu nedenle yerel araç kiralama hizmeti konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu durumlarda biz size Gökçeada araç kiralama konusunda alternatif seçenekler sunmaktayız. Gökçeada merkezinde bizden sezonluk olarak araç kiralayan ve günlük kiraya veren bir partner acentamız bulunmaktadır. O firmamızda uygun araç olduğunda sizleri yönlendirmekteyiz. Araç sorunu yaşadığınızda ise Gökçeada araç kiralama hizmeti alabilmeniz için size Çanakkale‘den araç getirip teslim etmekte ve yine gerekirse Gökçeada‘ya gelerek aracı teslim etmekteyiz.
Günlük şehir merkezinde araç kiralama hizmetimize ek olarak size teslim edilirken yada sizden teslim alınırken aradaki ulaştırma ve teslim alma masrafları ücrete ilave edilmektedir. Gökçeada şehir merkezindeki araç kiralama fiyatları yüksek olduğundan uzun süreli kiralama seçeneklerinizde yakın ücretlere gelecektir. Hatta çoğu zaman daha ekonomik olmaktadır.
Uzun vadeli Gökçeada araç kiralama hizmetlerinde size teslim etmek ve sizden teslim almak için istenilen ek ücret 120 TL’dır. Bu ücretin alınma sebebi, gidiş dönüş feribot bileti, yakıt ve teslim edip, teslim alacak personelin ulaşım bedelidir.

Gökçeada Araç Kiralama

Çanakkale şehir merkezinde kiralama hizmeti verdiğimiz araçlarımızı aşağıdaki listeden inceleyebilir ve talep oluşturabilirsiniz. tercih ettiğiniz araçlarda uygunluk olmasa bile aynı kategoride yer alan araçlar size önerilecek ve Gökçeada araç kiralama için sizlere hizmet verilecektir.
dacia-sandero-stepway
dacia çanakkale
Peugeot 301
fiat linea çanakkale
Fiat 500 L Yan Görünüm
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.