Çanakkale Araç Kiralama

Ford Vignale Mondeo

Ford Vignale Mondeo

Ford, önümüzdeki ay satışa sunmayı planladığı Mondeo Vignale modelinin basın toplantısını gerçekleştirdi.
Orta sınıfın başarılı lüks sedan modellerinden olan Mondeo, bu versiyonu ile daha da lüks bir otomobil haline gelerek mevcut rakiplerini değiştirme; Audi A6, BMW 5 serisi gibi modeller ile rekabete hazırlanıyor.

Ford Vignale Mondeo

Araba adını İspanya’da Valencia’da yeni kurulan Vignale Center’dan alıyor. Özel bir ekibin üzerinde çalıştığı yeni Mondeo, ilk bakışta “Vignale Nocciola” isimli özel bir renk metalik seçeneği ve özel tasarım deri koltuklar sunuyor.
Altıgen şeklinde mat hava girişleri, krom kapı ayrıntıları, beyaz, gümüş ve siyah renk seçenekleri ile sunulan 18 inçlik jantlar arabayı Çanakkale araç kiralama diğer Mondeo’lardan ayırıyor.
Ford’un yeni geliştirdiği; motor sesinin içeri gelmesini engelleyen aktif ses kesme sistemi arabanın diğer dikkat çeken özelliği.
LED aydınlatmalar, navigasyon ve eğlence sistemleri, 12 hoparlör desteği ile gelişmiş ses sistemi, trafik ışıklarını aydınlatma, park destek sistemi gibi çok sayıda özellik ile sınıfının üstündeki arabalara rakip olmayı hak ediyor.
Yeni Ford Mondeo Vignale’nin kaputunun altında benzinli olarak ise 240 beygir gücünde 2.10 litrelik EcoBoost motor seçeneği bulunuyor. Dizel olarak ise 180 beygir gücünde 2.0 litrelik TDCi motor seçeneği yer alıyor. Motor alternatiflerinin zamanla genişlemesi bekleniyor.
2015 Mayıs Ayı içerisinde satışına başlanması düşünülen yeni Mondeo Vignale sedan ve wagon seçeneklerine sahip olacak. Şimdilik sadece İngiltere satış fiyatı açıklanan araba 29.000 Avro’dan alıcı bekleyecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.