Çanakkale Araç Kiralama

Chelsea Wide Track

Chelsea Wide Track

Chelsea Truck firması Land Rover Defender modelini 2.2 TDCI XS 110 Wide Track’e dönüştürmesi ile hem performansı hem de lüks özellikleri ile pazarda kendisine yer bulan Land Rover modellerinden Defender, daha da lüks ve çekici bir araç haline gelmiş.
Chelsea Wide Track 7 kişilik bu mantar yeşili Land Rover Defender 2.2 TDCI XS 110’u normal Defender’da bulamayacağınız lükslükle donattı.
Chelsea Truck Company çok dikkatli bir planlama ve montaj evresi sonucunda var olan iç ve dış özellikler mükemmeliyetçi işçilik ve tasarımla daha klas, özgün ve lüks bir SUV ortaya çıkarmış.
Aracın ön kısmı daha sert ve daha özgün, yeni X-Lander ızgaralar ise mantar yeşili rengini alarak tamamen değiştirilmiş.
Işık entegre edilmiş yeni tamponlar, cross-hair military ön farlar ve ızgaranın ardında kalan motor soğutucu vantilasyon en dikkat çeken özelliklerden. Ön ve arka geniş kanatlar, İngiliz beyazı tavan ve gururla göze çarpan Chelsea Truck Company yedek tekerlek kılıfı aracın British/İngiliz kökenlerini öne çıkaran en önemli özellikleri.
“8.0 x 16” uyumlu 265x75x16 ölçülerinde gelen Saten siyahı 1948 Defend tekerler ve ıslak kırmızı fren balataları aracın dışını daha da çekici hale sokmuş.Çift crosshair egzoz sistemi, 2 inçlik suspansiyonlar, havalı gaz şokları ve çamurlukları araca daha sert bir görünüm kazandırmış.
Siyah camlar dışarıdan bakanları içeride ne olduğu konusunda meraklandırsa da aracın içerisi ziyaretçilerine özel yapım zenginlik ve lüks sunuyor.
Ön ve arka koltuklar ten rengi delikli nappa deriden yapılmış GTB sport unit koltuklar ile değiştirilmiş. Merkez eldiven kutusu, gösterge paneli, kapı tutacakları, kadran çerçevesi, arka kapı paneli ve güneş koruyucuları birbirlerine uyumlu olarak tasarlanmış.
İç tasarımda diğer dikkat çeken özelliklerden Churchill zaman ve hız göstergesi, Alpine uydu navigasyon, kapı plakaları, arka kabin LED ışıklar, Kahn billet direksiyon ve geniş aliminyum ayak pedalları sadece birkaçı.
Kahn göstermiş olduğu titiz detaycılık ve zarif işçilikle kimseyi şüphede bırakmadan işin altından kalkmış ve Defender’a artık kimsenin aynı gözle bakmamasını sağlamış.
Chelsea Truck Company bütün araçlarda uyguladığı gibi yeni Land Rover Defender XS10 içinde ister iç ister dış olsun müşterilerinin istekleri ve fikirlerine uygun tasarım sağlıyor.
TRaraba.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.