Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Otobüs Kiralama

Çanakkale Otobüs Kiralama

Çanakkale Otobüs Kiralama; Çanakkale Kiralık D2 ve B2 turizm taşımacılığı yetki belgeli otobüs kiralama, ulaşım ve transfer hizmeti.

Çanakkale Otobüs Kiralama

Çanakkale il sınırları içerisinde bir çok turistik ziyaret noktası bulunmaktadır. Çanakkale savaş alanları ve şehitlikleri, Truva, Assos, Bozcaada, Gökçeada bunların en bilindik olanlarıdır. Bu bölgelere düzenleyeceğiniz organizasyonlarda yada düğün nişan gibi özel organizasyonlarında Çanakkale otobüs kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çanakkale Otobüs Kiralama

Çanakkale iline ulaşım alternatifi olarak sadece iki seçenek bulunmaktadır. Kara yolu ve hava yolu ulaşımları. Kara yolu ulaşımları Çanakkale otogarı ve iskele meydanına tarifeli otobüs seferleri ile sizi ulaştırır. Tarifeli yolcu seferi yapan otobüsler sadece belirli güzergahlar arası yolcu taşıma yetkisine sahiptir. Organizasyonlarınıza kullanabilmek için Çanakkale otobüs kiralama hizmetinden faydalanarak turizm taşımacılığı yetki belgesine sahip otobüsleri temin etmelisiniz. Tarifeli yolcu seferi yapan otobüslerin harici bir hizmette kullanılması kanunen uygun değildir.
Hava yolu seçeneğini kullanarak uçak ile Çanakkale havaalanına geldiğinizde ise kalabalık bir grubunuz var ise küçük araçlar ile çok fazla sefer yapmak hem maddi hemde uğraş yönünden sizlere zorluk çıkarır. Ayrıca bir çok araç yolcu kapasitesine göre daha az sayıda bagaj kapasitesine sahiptir. Çanakkale otobüs kiralama hizmetimizden faydalanarak, hem emeğinizden hem paranızdan tasarruf saplayabilirsiniz.

D2 Belgeli Çanakkale Otobüs Kiralama

D2 yetki belgesi Ulaştırma Bakanlığı tarafından yalnızca yurt içi turizm taşımacılığında kullanılmak üzere araçlara verilen yetki belgesidir. D2 yetki belgesi olmayan hiç bir minibüs, midibüs, otobüs gibi ulaşım araçları turizm taşımacılığında kullanılamaz. Transfer hizmeti de turizm taşımacılığına giren bir hizmettir. D2 yetki belgesine sahip otobüsler için Çanakkale otobüs kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Otobüs D2 Yetki Belgesi

Otobüs D2 Yetki Belgesi

B2 Belgeli Çanakkale Otobüs Kiralama

B2 yetki belgesi Ulaştırma Bakanlığı tarafından yalnızca yurt dışı turizm taşımacılığında kullanılmak üzere araçlara verilen yetki belgesidir. B2 yetki belgesi olmayan hiç bir minibüs, midibüs, otobüs gibi ulaşım araçları turizm taşımacılığında kullanılamaz. D2 belgesine sahip araçlar sadece yurt içinde kullanılabilir. B2 yetki belgesine sahip otobüsler için Çanakkale otobüs kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Otobüs B2 Yetki Belgesi

Otobüs B2 Yetki Belgesi

Çanakkale Kiralık Otobüs Özellikleri

Otobüs Genel Özellikleri

Çanakkale otobüs kiralama hizmetimizden yararlandığınızda, turizm taşımacılığına özel mikrofon ve ses sistemi donanımı yanında otobüsün kendisinde bulunan standart özellikler ise aşağıdaki gibidir;
Antiblokaj fren sistemi (ABS), Elektronik Fren Sistemi (EBS), Patinaj Önleyici Sistem (ASR), Fren Destek Sistemi (BAS), Elektronik Stabilite Programı (ESP), Blaupunkt Professional Line II audio sistem, radyo kaset çalar, DVD player (DVD, VCD, CD, MP3), Sürücü yatma yeri, Klima (32.000 W soğutma, 38.000 W ısıtma kapasiteli), Ön torpidoda buzdolabı, LCD monitör (Önde ve ortada), Buzdolaplı ve su ısıtıcılı mutfak ünitesi, Emniyet ana şalteri, ZF 8098, hidrolik, yükseklik ve açı ayarlı direksiyon, Elektrik kumandalı, ısıtmalı sürücü camı, Takograf, Hostes mikrofonu, Elektrik kumandalı ön cam perdesi, Kumanda ve ısıtmalı dikiz aynaları, Elektrik kumandalı şeffaf tavan havalandırma kapakları, Kilitli şoför dolabı, Hava süspansiyonlu sürücü koltuğu, Havalı (Hella) korna, Tempomat (Hız sınırlayıcı ve sabitleyici), Hostes lambası, Dahili haberleşme sistemi, Sesli geri vites ikazı, Hostes koltuğu sağında servis dolabı, Webasto ilave ısıtıcı, Sürücü mahalli kliması (8.000 W soğutma 18.000 W ısıtma kapasiteli), Karoseri indirme kaldırma sistemi, Merkezi kilitli bagaj kapakları, Orta kapı üzerinde paket rafı kapakları, Motor odası ve bagaj bölmesinde yangın ikaz sistemi.

Kiralık Otobüs Marka Modelleri

 • Mercedes Travego 15 (46 Kişilik)
 • Mercedes Travego 17 (54 Kişilik)
 • Mercedes Tourismo 15 (46 Kişilik)
 • Mercedes Tourismo 16 (50 Kişilik)
 • Mercedes Tourismo 17 (54 Kişilik)
 • Mercedes 403 (46 Kişilik)
 • Mercedes Vip Otobüsler

Çanakkale Otobüs Kiralama Fiyatları

Hizmetimizden yararlanabilmek ve fiyat belirleyebilmek için sizden aşağıda yer alan bilgileri öncelikli olarak bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz.

 • Kişi sayısı ve marka/model
 • Otobüs kiralama süresi
 • Başlangıç ve bitiş güzergahı
 • Tur organizasyonu ise tam tur programı
 • Araç içi ikram ve servis gibi ek hizmetler
 • Feribot, otopark gibi dahili ve harici hizmetler
 • Yakıt dahil yakıt hariç hizmet

Çanakkale otobüs kiralama hizmetimiz 7/24 bir hizmettir. Hizmetimizden faydalanabilmek ve boşta uygun araç bulabilmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.