Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık Renault Symbol

Çanakkale Kiralık Renault Symbol

Çanakkale Kiralık Renault Symbol
Renault Symbol şık hatlarıyla dikkat çekiyor. Ön farların tasarımı ve arka bagaj kapağı üzerine eklenen krom kaplama ile göze çarpıyor. Yeni Symbol, sağlam ve estetik arka çizgileri, özenli ve konforlu iç mekanı ile fark ediliyor.
Yeni Renault Symbol, kullanımı gerçekten ekonomik bir otomobil. Son nesil motor gamı yüksek performanslı, düşük tüketimli ve çevreye saygılı. Bu yeni model, gerek dizel gerekse benzinli versiyonlarında sınıfının en düşük tüketim düzeylerine sahip.
Yeni Renault Symbol ‘ün sunduğu otomobilde yaşam kalitesi ve konfor, referans niteliğinde. Yürüyen aksamı araca konfor ve etkin yol tutuş sağlıyor. Sürücü ve yolcular, konforlu ve özenli iç mekanda seyahat etmenin rahatlığını yaşıyorlar.
Şık ve Özgün
Yeni Renault Symbol, göz alıcı hatlara sahip yeni bir sedan. 14 ve 15 inçlik tekerlekler üzerine oturan araç 4,26 metre uzunluğu ve 1,43 metre yüksekliğiyle dengeli boyutlara sahip. Ön farların yeni tasarımı, eklenen sis farları ve kasa rengi dikiz aynaları (baz model hariç), aracın ön yüzünün modern görünümünü güçlendiriyor. Ahenkli profili modern sedanların dünyasına göndermede bulunuyor.
Kasaya dahil edilen üçüncü yan cam mükemmel bir görüş alanı sağlıyor. Arkada, araç sağlam ve estetik çizgileriyle dikkat çekiyor. Kasa renginde olan arka tampon ve kasayı saran arka farlar bu hissi pekiştiriyor. Ön panjur, arka bagaj kapağı ve dış kapı kollarında kullanılan kromaj kaplama (donanım düzeyine bağlı olarak), aracın şıklığını daha da artırıyor.
Konforlu ve kullanışlı iç mekan
Aracın içinde, göz alıcı dizayn ile kalite hissi bir arada bulunuyor. Yeni Renault Symbol ün iç mekanı, araçta bulunanlara konfor, rahatlık ve pratiklik duygusu veriyor.
Torpidonun şık tasarımı ince bir bagetle tamamlanıyor. Gösterge panelinde devir sayacı, bir dizi uyarı ışığı ve yol bilgisayarından gelen verilerin görüntülendiği bir ekran bulunuyor. Vites kutusunun kumanda kolu topuzu mükemmel şekilde sürücünün elinin altına geliyor.
Sonuç olarak;
Yeni Symbol, göstermiş olduğu performansı ile gerek şehir içinde gerekse de şehir dışında kullanabileceğiniz, rahat, konforlu, güvenli ve en önemlisi de ekonomik bir araç.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.