Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık Mercedes E 280 ve Volvo S80

Çanakkale Kiralık Mercedes E 280 ve Volvo S80

Çanakkale Kiralık Mercedes E 280 ve Volvo S80
Arabaların ikiside çok pahalı. Mercedes E 280 otomatik vites dahil Elegance teçhizat olarak tam 46237 Avro S 80 ise ortalama bir aksesuarı ile 45 860 Avroya mal oluyor. Aksesuarların ayrıntılarına bakınca ilk fark belli oluyor. Deri koltuk, Bi-Xenon farlar ve 17 inç Alu cantlar ve daha çok şeyler var Volvo’da fiyatın içinde dahil olan. Mercedes’de ise saydığımız aksesuarlara 5000 Avro fazla istiyor. Mercedes alıcıları Volvo’da olmayan 4 bölge klimaotomaiği ile kendini teselli edebilir.
2 adet 6 silindir 2 ayrı tasarım
Tekniğe göz atınca başarı yolların daha farklı olamayacağını görebiliyoruz. S 80 de yatay motor ön tekerleklere gücünü aktarıyor. Mercedes ise düz motor ile arka tekerleklere aktarıyor gücünü. Mercedes daha iyi tasarıma sayip, hem konforlu hem de spor arabasının charakterine sahip. Viraja hızlı girse bile Mercedes direksiyon kullanımı harika, bu da çok önemli bir nokta.

İlerlemek yeterli değil

Volvo konforlu ve spor charakterli olmayı bir arada başaramıyor, bunuda en geç viraja hızlı girdiği an anlaşılıyor. Benzini çok içtiğini depo’yu doldurunca belli ediyor. Bu iki arabayı kıyaslarken gerçekler ortaya çıkıyor. Evet Volvo eski Modelleri gibi değil, yinede Mercedes’in karşısına çıkacak kadar gelişmemiş. İşveç hayranları bu durumu kabul etmek istemezler, çünkü onlar için Volvo sadece araba değil, bir dünyaya bakış açısı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.