Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık Hyundai i30

Çanakkale Kiralık Hyundai i30

Çanakkale Kiralık Hyundai i30
Hyundai I30 Geneva’da çok seyirci kazandı. Golf ve benzeri arabalar Hyundai’a bakarak Avrupa’da evde oldukları halde, pozisyonlarını koruyabileceklerine dahil garantileri kalmadı.
Daha fazla…Kia Cee’d bile avrupalı rekabetlerini ciddi şekilde terletti. Hyundai’da çok yoğun şekilde ağırlığını avrupa pazarını veriyor. Bu yüksek hedefi kompakt sınıfda ancak aslan gibi güçlü bir model ile başarılabilir. Hyundai yeni modeli i30 ile emin şekilde VW Golf, Opel Astra ve Peugeot 307′in karşısına çıkıyor.
Nazik taslak
Geçen Geneva oto fuarında Arnejs isimli modelin taslağı bile yoğun ilgi çekmişti. Bu kadar nazık ve tarzından emin hiçbir koreli kendini sunmamıştı. Arnejs’in başarılı disaynı Hyundai i30′da neredeyse bire bir yer alıyor. 4,25 metre uzunluğu ve 2,65 metre genişliği ile kompakt sınıf’da daha büyüğü bulunmaz. i30 Yazın sonunda 3 çeşit benzin motoru ve 3 çeşit dizel motoru ile piyasaya sürülecek. Motorların gücleri 90 ile 140 BG arası seçilebiliyor.
Hyundai’ın almanya şefi ilk yıl sadece Almanya’ da en az 20000 i30 satmayı hedeflediklerini bildirdi. Daha sonraki yıllarda Kia ile beraber Top 5′lerin arasında yer almak istiyoruz. Eylül’deki Frankfurt oto fuarında i30 caravan olarak tanıtılacak. Zafira ve Touran klasında arabaları’da Hyundai üretmeyi düşünüyor.
i30′un taban fıyatı 4 değişik aksesuar ile 15000 olacak. Hyundai gelecek modellerinde’de isim yerine sayıları tercih ediyor. Sonata, Accent ve Atos gibi günümüzdeki modellerin ismi bundan sonra kullanuılmayacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.