Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık Ford Mondeo

Çanakkale Kiralık Ford Mondeo

Çanakkale Kiralık Ford Mondeo
Ford’un en önemli modellerinden Mondeo, teknolojik özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu araçta anahtara neredeyse hiç gerek duymuyorsunuz. Ayrıca kolay yakıt sistemi sayesinde benzin ile motorin arasındaki farkı algılayabilen Ford Mondeo, yanlış yakıt kullanılmasına izin vermiyor. Kinetik tasarımı dikkat çekiyor.
Ford Mondeo, kullanıcısının otomobillerden beklentilerini yukarı çekiyor. Araçta zarafet, üstün sürüş dinamiği ve kaliteli işçilik hemen kendini gösteriyor. Ford’un IOSIS konsept aracının yenilikçi tasarımından ilham alan Yeni Mondeo, yükseltilmiş omuz çizgisi ve kalın çamurluklardan, mücevhere benzeyen farlar ve hemen fark edilen ön ızgaraya kadar uzanan güçlü ve dinamik bir profile sahip.
Hareket Halinde Enerji
Yeni Mondeo, Ford’un yeni Kinetik Tasarım felsefesini tam anlamıyla yansıtan ilk otomobil. Dolayısıyla Kinetik tasarım, atletik çizgiler ve kompleks yüzeyleri vurgulayarak hareket halinde enerji hissine yol açıyor. Araç, heybetli görüntüsüyle trafikte dikkatleri üzerinde toplarken, iç mekan da sürücünün kendine güvenini pekiştirmeyi biliyor.
Bu Araçta Anahtarı Unutun
İç mekanda yer alan ve orta konsolun akıcı tasarımıyla bütünleşen kokpit, sürücüyü sararak keyifli bir sürüşü olanaklı kılıyor. Araçla ilgili bizi en çok şaşırtan şey ise, anahtara ihtiyaç duymamanız.
Araç anahtarlarını cebinize koyduğunuz taktirde ne kapıları açmak, ne kilitlemek ne de aracı çalıştırmak için anahtara ihtiyaç duymuyorsunuz. Yeni Mondeo, power çalıştırma düğmesi gibi sürücüye yardımcı olan sayısız teknolojiyi bünyesinde barındırmayı biliyor.
Yanlış yakıt… İsteseniz de olmaz
Yeni Mondeo, etkileyici aktif ve pasif güvenlik özellikleri ile de dikkat çekiyor. Bu özelliklerin altında yatan temel ise aracın çok sert bir yapıda olan gövdesi. Ford’un Akıllı Güvenlik Sistemi’ne (IPS) yapılan son eklemeler ise sürücü diz hava yastığı, yatay katlanan direksiyon kolonu ve daha uzun yan hava perdeleri ile kendini güvende hissediyor.
Yeni Mondeo Ford’un ödül kazanan Kolay Yakıt sisteminin sunulduğu ilk otomobil. Sistem sensörler yardımıyla benzin ve motorin pompalarının arasındaki farkı algılayarak sadece yakıt deposuna uygun olanın kullanılabilmesini sağlıyor. Böylece yakıt deposuna yanlış yakıt konmasının kesinlikle önüne geçilmiş oluyor.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.