Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık Dacia Sandero

Çanakkale Kiralık Dacia Sandero

Çanakkale Kiralık Dacia Sandero
Renault kanatları altına girmeden önce hayatımızda neredeyse hiç olmayan Dacia, Logan sayesinde akıllarımızda yer edinmeye başladı. Sandero’ysa bu başarıyı bir kademe daha ileriye taşıyor. Dacia Sandero satış fiyatı ile küçük modeller kategorisinde yer alıyorsa da, aslında geniş boyutları ile daha çok üst segment kompakt modeller sınıfına ait olduğunu ortaya koyuyor.
Dacia Sandero 5 koltuk ile birlikte katlanabilen arka koltukla hacmi 1200 litreye kadar çıkabilen 320 litrelik pratik bir bagaj sunuyor. Konforlu koltukları ve bacaklarınız için geniş alana sahip olan iç mekanda rahatlığınız için herşey düşünüldü. Ayrıca, torpido paneli ile gösterge tablosundaki bütün kumandalar huzur ve güven içinde sürüş olanağı sağlamak üzere tasarlandı.
Yeni Dacia Sandero her yere gitmek için gerekli çevikliğe ve donanıma sahip. Sandero ile gerek şehir içinde gerekse şehir dışında her tür yol koşulunun üstesinden gelmesini sağlayan mükemmel bir zemin yüksekliğine sahip (155 mm). Aynı zamanda toprak ve çakıllı yollarda zarar görmeden yol almak için kasa altı korumaları mevcut. Dacia Sandero, hem dinamizmi hem de sağlamlığı çağrıştıran çekici dizaynıyla modern bir hatchback olarak tasarlandı.
Ön yüzü son derece özgün farlarıyla ayırt ediliyor. Arkada benimsenen stil ise geniş iç mekan ve ataklık izlenimini daha da güçlendiriyor. Sandero, Dacia markasının bilinirliğini sağlayan sağlamlık ve güvenirlik özellikleriyle tasarlandı. Sandero kendilerini kanıtlamış olan Renault motorları, güvenlik donanımları ve karşılaşabileceğiniz tüm yol koşullarının üstesinden gelmeye hazır bir şasi ile donatıldı.
Sandero düşük bakım ve onarım maliyetleriyle de dikkat çekiyor.
Renault güvencesi altında
Renault teknolojisini kullanan ve ülkemizde Renault yetkili satıcı ve servis güvencesiyle pazarlanan Dacia’nın yeni modeli Sandero, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak kadar iyi görünüyor.
Sandero, ekonomik bir aile otomobilinin yol tutuş beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılıyor. Motor kaputu kaldırıldığında, 8 supaplı ve eski teknolojileri kullanan bir ünite olmasına rağmen 1.4 lt’lik Renault motoru 75 HP’lik gücü ve performansı karşılıyor.
120 km/s’nin üzerine çıkılan hızlara kadar Sandero performans beklentilerini karşılarken, bundan sonraki hızlanma isteklerine biraz isteksiz tepkiler veriyor. Şehir içi kullanımlar sırasında çevik karakteri ile beğenimizi kazanan Sandero, kompakt yapısı sayesinde de sokaklarda atom karınca gibi ilerleyebiliyor. Fiyatı, Sandero’nun en fazla öne çıkan tarafı oluyor.
İkinci el otomobil alacakların bile aklını karıştırabilecek olan Sandero, beklediğimizden çok daha iyi ve kaliteli görünen tasarımı ile beğenimizi kazandı. İç mekan özellikleri ile paranın karşılığını fazlasıyla veren Sandero, büyük bagaj için arka taraftaki yaşam alanından ödün vermiş. Renault motorunu kullanan Sandero yakıt tüketimi konusunda ise ekonomikler arasında kendini göstermeyi başarıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.