Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık Chevrolet Cruze

Çanakkale Kiralık Chevrolet Cruze

Çanakkale Kiralık Chevrolet Cruze
Chevrolet’in yeni kompakt sedanı Cruze, coupeleri hatırlatan tasarımı, iç mekan genişliği ve zengin donanımıyla öne çıkıyor.Chevrolet ambleminin bulunduğu çift girintili ızgaradan başlayan ön farlardan arka farlara kadar devam eden keskin tasarım çizgileri ve dinamik dört kapılı coupe tarzı Chevrolet’e has bir tasarım sergiliyor.
Chevrolet Cruze, markanın yeni yapılanması çerçevesinde şekillendirilmiş ve marka için ileriye atılmış bir adım niteliğinde. Bunu anlamak için markanın eski dönemdeki kompakt sedanı olan Lacetti’yle yan yana getirmeye bile gerek yok.
Birçok kişi tarafından küçük bir Insignia olarak algılanan Cruze, özellikle çift parçalı radyatör ızgarası ve arkaya doğru alçalan tavan çizgisiyle gerçekten şık ve dinamik bir görünümde. Bununla birlikte otomobil genel ifade olarak güven veren ve oturaklı tabirini hak eden bir duruşa sahip.

Otomobilin iç mekanı da en az dış görünüm olarak etkileyici. Insignia bir ön konsola sahip Cruze’un ön konsolundaki işçilik ve kalite hissi gerçekten güzel. Bu arada konsol çizgi ve şekil olarak Insignia’nın konsoluna benzemekle birlikte, bazı kumanda birimleri de (sinyal kolu, müzik sistemi kumandaları) Insignia’dan alınmış. Daha çok smartâ gibi lifestyle otomobillerde bulunan kumaş kaplı ön konsol yapısının, Cruze’da da kullanılmış olması iç mekana daha sıcak bir atmosfer kazandırmış. Chevrolet iç mekan konusunda gerçekten iyi iş çıkartmış.
Cruze, sedan otomobil olduğundan bagaj ve iç mekan özellikleri önem kazanıyor. Yeterli sayıda eşya gözleriyle kullanışlı bir iç mekan sunan otomobilin ön ve arka koltuklarında diz ve baş mesafesi sıkıntısı yok. Bagaj hacmiyse sınıf ortalamalarında yer alabilecek 450 litrelik bir değer.
Güvenliği ve konforuyla ön planda…
Chevrolet Cruze’un yeni Opel Astra’nın platformu kullanılarak üretilmiş olması, otomobilin iyi genlere sahip olduğunun bir göstergesi. Ama Cruze, Chevrolet marka kimliğine uygun olacak şekilde yumuşak süspansiyon sistemine sahip.
Yumuşak süspansiyon sistemiyle otoyolda sabit hızla yapılan sakin sürüşlerde yağ gibi akan Cruze, şehir içinde de yeterince konforlu. Sonuç olarak Chevrolet Cruze geniş iç mekanı, ESP ve 8 havayastığını standart olarak sunan ekipman seviyesi, kalitesi ve fiyatıyla başarılı bir otomobil. Dikkat çekici dış görünüşüyle bakışları üzerine çekmeyi başaran bir tasarıma sahip.
Cruze’un iç mekanına en az dışı kadar özen gösterildiği hemen belli oluyor. İç mekanda kullanılan malzeme kalitesi de yüksek. Otomobilin boyutları iç mekanda rahat yolculuk edilmesini sağlıyor. Gerek şehir içinde gerekse de şehir dışı kullanımlarda ideal sürüş vaad ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.