Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık BMW X6

Çanakkale Kiralık BMW X6

Çanakkale Kiralık BMW X6
BMW M5 ile M6′nın farkı aynı BMW X5 ve X6 farkı gibi. X6 spor modeli olması gerekiyor ama daha çok bir kare kutuyu andırıyor. Ama son söz bu değil mutlaka.
Daha fazla…2008′in başında yeni bir BMW’nin premieresi olacak. BMW fabrikasında o tamamen ayrı bir otomobil sektörü olacağı söyleniyor. 4 kapılı arazı coupe X6′ya, X5′in 4 teker çekiş sistemi integra edilecek. Disaynı BMW X ailesine ait olduğu hemen belli oluyor ve hatları aynı zaman SUV’lara benziyor. İç disaynı ile yolcular lüks Coupe rahatlığının zevkini çıkaracak. Şoför mahali X5 bakarak sürücüyü daha uygun olacak.
BMW X6 Porsche’a rakip
X-Coupe’un yolda heybetli bir görünümü var diyor BMW uzmanın birisi. Yolda Porsche’u kızdırmak bayağı zevkli olacak diyor. BMW X6, X3 ve X5′in güçlendirilmiş motoruna sahip olacak. Diesel modeli olarak 3.0 çift Turbodiesel 286 BG X3′ün motoru takılacak. Böylece SUV Coupe 7 saniye’de 100′e hızlanabilecek. Benzinli olarak 306 Beygir gücünde çift Turbo 335 i’nin motoru ile ve X5′deki 4.8 V8 367 BG ile piyasa sürülecek. Daha sonra için 420 Beygir gücünde V8 Turbo motoru X6 için düşünülüyor. Bu motor ile spor arabası karakterine sahip olacak ve 100 Km/h 6 saniyenin altında hızlanabilecek. M modeli düşünülmüyor, çünkü BMW SUV ve 4 teker çekiş modellere M-felsefesini kesinlikle yapmıyor.
İsteğe göre Direk şanzıman
X6′da BMW’nin 6 vites otomatik şanzımanı görev yapacak. Bu şanzıman’da vites değiştirme çok kısa ve bundan X6 çok dinamik aynı zamanda rahat olacak. Vites kolu olan yerde el ile çok hızlı vites değiştirme imkanını sunan modern joystick bulunuyor. Tamamlandırıcı olarak direk şanzıman planlanıyor. Konfor için BMW X-drive sistemini geliştirmek istiyor. “Adaptive Drive” stabilize demirlerine monta edilmiş elektronik motoru ile arabanın sarsıntılarını önlüyor ve değişken amortisörler ekstra olarak sunulacak. Bir başka ekstra olarak hızı dikkate alan “aktiv görev yapan direksiyon sistemi” uygulanacak. 4,90 metre uzunluğu ile X5 ile akraba olduğu anlaşılıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.