Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık BMW M5, Mercedes E 63 AMG

Çanakkale Kiralık BMW M5, Mercedes E 63 AMG

Çanakkale Kiralık BMW M5, Mercedes E 63 AMG
Dünyanın en hızlı yük taşıyan araçları
Gerçekten kimse kendisini ctation tipi E 63 AMG ile ölçmeye kalkışmasın, saygın spor arabası olsa bile. Çünkü E 63 gücünü gösterirse ateşli spor arabaları bile çok yorgun kalır yanında. Bu seviyeye ancak artık station olarak da piyasaya sürülen BMW M5 erişebiliyor. Onun için’de aynı şeyler söylenebilir. İkisi’de şu an dünyanın en hızlı yük taşıma araçları. Bu modeller de kim kimi geçecek diye bir konu olmuyor, ancak karekter konusu olabilir. Bu konuda iki model de station kardeşlerinden farkları hiç yok. Mercedes balyoz gibi gücünü orta devirler de gösteriyor. Enerji santralın da 6,3 hacminde V8 motoru hareket ediyor. 7 vites otomatik şanzıman’da kesinikle oyun bozanlık yapmıyor.
BMW’ değişik program
BMW ağırlığını 10 silindir motor ile koyuyor, ve bu arada farkları net ortaya çıkyor: yarış atı güçlü boğaya karşı. BMW bu karşılaşmada öncü güç olması kalitesine’de borçlu. 7 ayarlı otomatik şanzıman vites değiştirme konusuna geldiğinde parlak biçimde kendini gösteriyor. Sadece vites aralarındaki boşluğu sürücüyü kızdırıyor.
Mercedes daha pratik ve daha konforlu
Bu konu sürüş özelliklerinde hemen ortaya çıkyor. Harika direksiyonu, pratikliği ve direksiyon kullanımında gelincik gibi hızlı reaksiyon ile BMW’yi ilk viraj da unutturuyor. Bu arada 2 ton ağırlığında bir steyşin gezdirdiğine insan inanamıyor. Direksiyonu daha güçlü çevirilmesi gerekiyor. BMW bu konuyu kolaylıkla başarıyor. Pratikliği ve Konforu ile tekrar insanın gönlünü kazanıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.