Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık BMW 335i Touring , Audi S4 Avant

Çanakkale Kiralık BMW 335i Touring ,  Audi S4 Avant

Çanakkale Kiralık BMW 335i Touring ,  Audi S4 Avant
BMW çift turbo’su ile kendi motor hacminin daha küçük olduğundan dolay kesinlikle korkmuyor. Hatta BMW maksimum torkuna Audi’den daha önce ulaşıyor ve kıl payı 0′den 100 Km/h’ya kalkıs’da daha hızlı. Hız limiti zaten ikisinde 250 Km/h, ama BMW buna çok daha az benzin yakarak ulaşıyor.
S4′ün spor yay ve amortisörler kaportayı 20 mm aşağı indiriyor ve konfor daha fazla inidiriyor. Hafif dalgalı asfaltda Audi yolcuların bellini ağrıtarak yoruyor. 18 inch cant ile biraz daha rahat oluyor Audi ama BMW’nin konforuna kesinlikle yaklaşamıyor. İsterse beton döküm otoyol veya dalgalı yol, BMW daima rahat ve kontröl altında.Yük hesabını yapanlar görecekler ki bu arabalar ancak VW Golf seviyesinde ve büyük eşya yüklemek isteyenler bu iki arabyı yüklemek’de zorlanacaklar. İkisinin’de harika dinamikliklerin hatırına yük ve yüksek alış fıyatına göz yumulabilir. Tabi ki Audi her konuda farkla BMW’den sonra geliyor.
Kibar yapısının arkasında dinamik bir yetenek var. Pratik, hızlı ve koforu dengeli şekilde Audi S4′ün gözüne bakıyor ve fiyat konusunda bir sınıf önden gidiyor.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.