Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık 2007 VW Crafter Volt

Çanakkale Kiralık 2007 VW Crafter Volt

Çanakkale Kiralık 2007 VW Crafter Volt
Ticaret dünyasının başarılı modellerinden, Volkswagen Volt’un yeni nesli olan Crafter Volt, Türkiye’de satışa sunuldu.
Yeni nesil Volt’ta teknoloji, güvenlik, ekonomi ve bireysellik bakımından standartlar yükselmiş.
VW Crafter Volt kalın çizgili ızgarası, dikey farları, motor bloğundan geriye doğru uzanan çizgileriyle, pencere hatları, büyük boyutlu ve sinyalli yan aynaları ile estetik ve dinamik bir tasarıma sahip.
Estetik tasarımın yanı sıra VW Crafter Volt işlevsel iç yapısıylada dikkat çekiyor. 590,5 cm, 694 cm ve 734 cm olmak üzere üç farklı uzunluk seçeneği sunuluyor. 20 + 1′e kadar çıkabilen yolcu kapasitesine ve 1510 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip.
Volkswagen, Crafter Volt’u kendi motor teknolojisi olan TDI ile piyasaya sürüyor. 2.5 litrelik TDI standart, 109 HP ve 163 HP seçeneklerine sahip olan 5 silindirli iki turbo dizel motor seçeneğine sahip.
Yeni Crafter Volt’un standart konfor ekipmanları arasında elektrikli cam, elektrikli ayna, uzaktan kumandalı merkezi kilit, derinlik ayarlı direksiyon, ön panelde kağıt klipsi ve bardak tutucular, ön konsolda 12 V’luk soket, sürücü yanı koltuk sırtında kolçak formunda 2 bardaklıklı masa, pratik saklama gözleri, ön cam üzerinde özel bölmeler, ön kapılarda 1,5 litrelik şişe için özel bölmeler sunuluyor. Ayrıca model ve donanıma bağlı olarak yolcu bölümünde açılır tavan, karartmalı iç dikiz aynası, minibüs ve otobüs modellerinde özel iç kaplama, aydınlatmalı otomatik basamak ve özel taban kaplaması ile arka kanatlı kapıların içinde fileli eşya gözleri de Yeni Crafter Volt’un sahip olduğu konfor ekipmanları arasında bulunuyor.
Yüksek yük ve yolcu taşıma kapasitesine sahip Yeni Crafter Volt’ta, ağır ve büyük bir aracın güvenliğini sağlamak için gerekli tüm sistemler standart olarak yer alıyor. Yeni Crafter Volt’un tüm model versiyonlarında standart olarak sunulan ESP aracı yolunda tutarak güvenliği arttırıyor. Otomatik yük ayarlama kontrolü (LAC), dönüş fren kontrolü (CBC), viraj içine savrulma kontrolü (USC), devrilme koruması (ROM) ve denge kaybı koruması (RMI) gibi ilave bir çok geliştirilmiş aktif güvenlik fonksiyonları sayesinde ESP sistemi son derece hassas ve etkili çalışıyor. Büyük, havaleli ve arka bölümde yoğunlaşan yolcu veya yük taşımayı kolaylaştırmak için arkadan itiş özelliğine sahip olan Yeni Crafter Volt, ESP destek sisteminin yanı sıra kilitlenmeyi önleyici fren sistemi (ABS), anti patinaj sistemi (ASR), motor fren kontrol sistemi (EBC), elektronik fren güç dağılımı (EBD), fren yardımcısı (BAS), yokuş yukarı kalkış yardımı (Hill holder), dört tekerlekte 16′ disk fren, ön ve arka viraj denge çubukları, 16 inçlik lastikler, yan aynalara entegre sinyaller gibi aktif güvenlik ekipmanlarını da standart güvenlik paketi içinde sunuyor.
Yeni Crafter Volt, bu ekipmanlara ek olarak pasif güvenlik sistemlerine de sahip. Bütün koltuklarda yükseklik ayarlı koltuk başlıkları ve üç noktadan gergili emniyet kemerleri, sürücü hava yastığı, çarpışma anında katlanabilen teleskopik direksiyon kolonu ile ön ve yandan çarpmaya karşı dayanıklı şasi ve kaporta tasarımı Yeni Crafter Volt’ta maksimum güvenliği sağlayan diğer unsurlar arasında bulunuyor.
11 m3 ve 14 m3′lük farklı yükleme hacmi seçenekleri ile sunulan Yeni Crafter Volt Panel Van, yüklemeyi ve boşaltmayı kolaylaştıran kapı ve iç tasarım, tabana entegre, kullanışlı ve Euro palet yerleşiminde sabitlemeyi sağlayacak şekilde ayarlanmış yük kancaları ile her türlü taşıma ihtiyacı için uygun çözümler sunuyor. Yeni Crafter Volt Panelvan Konfor modelinde ise Trend modeline ilave olarak sunulan ekipmanlar arasında camlı seperatör, karartmalı iç dikiz aynası, arka kanatlı kapılarda camlar ve tavanda okuma lambaları standart donanım ekipmanları arasında yer alıyor. Benzersiz kalite, mutlak güvenirlilik ve gerçek ekonomiyi temsil eden Alman mühendisliğinin en güçlü ürünü olan Yeni Crafter Volt 12 yıl paslanmazlık, 2 yıl sınırsız kilometre mekanik garantisi ile sınıfının en uzun garanti değerlerini sunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.