Çanakkale Araç Kiralama

Çanakkale Kiralık 2007 Skoda Fabia

Çanakkale Kiralık 2007 Skoda Fabia

Çanakkale Kiralık 2007 Skoda Fabia
Eskiden var olan tel tip otomobil yapılarının aksini günümüzde içinde bir çok fonksiyonu barındıran lüks otomobiller almakta, müşterilerin otomobiller üzerindeki talepleri de gün geçtikçe bu bağlamda artmakta.
Bugünün beklentileri otomobili diğerlerinden ayırıcı övgün bir tasarım, yüksek lüks , kullanım kolaylığı standartları, en önemli beklenti ise hiçbir şeyi şansa bırakmayan yüksek emniyet standartları.
Pratikliğin yüksek bir derecesiyle ayırıcı bir tasarım, ferahlığın yüksek standartları, mükemmel kalite ve kusursuz güvenilirlik için dilek, ve, hepsinden ziyade, şansa hiçbir şeyi bırakmayan yüksek emniyet standartları, bugün temel beklentilerdir.Günümüzde araba firmalarının yarıştığı konu ise az yakıtla yüksek performans sağlayabilme üzerine.Pratiklik, sürüş kolaylığı, güvenirliklik Skoda ‘nın yeni modellerinde hedeflediği özellikler.
Yeni Skoda Fabia 1,5 milyondan fazla satan Fabia’nın ilk modelinin koda tarafından geliştirilmesi ile hayat bulan Yeni Skoda Fabia tüketicilerinin beğenisine sunuluyor.Skoda Fabia ‘da, performans – fiyat oranı, teknik anlamda yeterlilik, sade ama kendine güvenen tasarımı ile müşterilerinin çoğu beklentisini karşılayabilecek nitelikte bir araba.
Fabia ‘da güvenlik özellikleri üst düzeyde tutulmuş, Ön ve arka kısımdaki yolcular için perde hava yastıkları yer alıyor. Arka kısımda çocuk koltuğunuzu emniyet kemeri ile birlikte sabitleme imkanı veren Yeni Fabia’da herhangi bir çarpışma anında çocuk koltuğunun ileri haretket etmesini engelleyen ekstra güvenlik özelliği de yer alıyor.
Konfor olarakta yeni Fabia sınıfındaki otomobillere oaranla başarılı olmuş. Sınıfındaki otomobiller içerisinde en geniş arka diz mesafesi ve başüstü boşluğuna sahip olan Fabia ön kısımda seyahat edenlere de geniş alanda keyifli bir yolculuk imkanı sunuyor.Yeni Fabia önceki modellerinden daha uzun. Bunun sebebide ön tamponundaki yeni dizaynı. 3992 mm X 1642 mm X 1498 mm ölçülerine sahip olan Fabia sınıfının en genişi.
Ön ve arka tarafta daha fazla kullanım alanı sunan otomobilin 300 dm3 lük bagaj hacmi bulunuyor. Arka koltukların yatırılması ile birlikte bu rakam 1163 dm3 e kadar çıkartılabiliyor.Skoda, kullanıcılarına yeni modelinde 5 vitesli manuel şanzıman yerine 6 şanzımanlı Tiptronic vites, elektronik olarak kontrol edilebilen Climatronic havalandırma imkanı sunuyor.Teknolojik bakımdan da yoğun bir donanımı bulunan Yeni Fabia, bluetoothlu cep telefonları, MP3 çalarlar ve iPod’lar için kullanım kolaylıkları sunuyor.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.