Çanakkale Araç Kiralama

Bozcaada Araç Kiralama

Bozcaada Araç Kiralama

Bozcaada Araç Kiralama, Çanakkale’ye bağlı turistik cennetimiz Bozcaada rent a car hizmeti verebildiğimiz bir diğer bölgedir. Bozcaada araç kiralama hizmetimizden faydalanmak için yazımızdaki detaylara göz atabilirsiniz.

Bozcaada Araç Kiralama

Çanakkale şehir merkezinde 365/7/24 vermekte olduğumuz araç kiralama hizmetini sizlere turistik bölgemiz olan Bozcaada içinde de verebilmekteyiz.

Bozcaada Araç Kiralama

Bozcaada araç kiralama hizmeti ile uğraşan yerel firmalar bulunmaktadır. Ancak yerel firmaların elindeki araç sayısı oldukça düşüktür. Bu nedenle yerel araç kiralama hizmeti konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu durumlarda biz size Bozcaada araç kiralama konusunda alternatif seçenekler sunmaktayız. Bozcaada merkezinde bizden sezonluk olarak araç kiralayan ve günlük kiraya veren bir partner acentamız bulunmaktadır. O firmamızda uygun araç olduğunda sizleri yönlendirmekteyiz. Araç sorunu yaşadığınızda ise Bozcaada araç kiralama hizmeti alabilmeniz için size Çanakkale‘den araç getirip teslim etmekte ve yine gerekirse Bozcaada‘ya gelerek aracı teslim etmekteyiz.
Günlük şehir merkezinde araç kiralama hizmetimize ek olarak size teslim edilirken yada sizden teslim alınırken aradaki ulaştırma ve teslim alma masrafları ücrete ilave edilmektedir. Bozcaada şehir merkezindeki araç kiralama fiyatları yüksek olduğundan uzun süreli kiralama seçeneklerinizde yakın ücretlere gelecektir. Hatta çoğu zaman daha ekonomik olmaktadır.
Uzun vadeli Bozcaada araç kiralama hizmetlerinde size teslim etmek ve sizden teslim almak için istenilen ek ücret 120 TL’dır. Bu ücretin alınma sebebi, gidiş dönüş feribot bileti, yakıt ve teslim edip, teslim alacak personelin ulaşım bedelidir.

Bozcada Araç Kiralama

Çanakkale şehir merkezinde kiralama hizmeti verdiğimiz araçlarımızı aşağıdaki listeden inceleyebilir ve talep oluşturabilirsiniz. tercih ettiğiniz araçlarda uygunluk olmasa bile aynı kategoride yer alan araçlar size önerilecek ve Bozcaada araç kiralama için sizlere hizmet verilecektir.

dacia-sandero-stepway

Dacia Sandero Stepway


dacia çanakkale

Dacia Dokker


Peugeot 301

Peugeot 301


fiat linea çanakkale

Fiat Linea


Fiat 500 L Yan Görünüm

Fiat 500 L

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.