ARABA OYUNU BU ADRESDE OYNANACAKTIR

ARABA OYUNU BU ADRESDE OYNANACAKTIR
26 Mart 2015 tarihinde eklendi, 847 kez okundu.

Otomobillerin ve diğer araçların bakımları hakkında düşünceleriniz neler? Eğer araçların dış görünümlerine önem veriyorsanız
ve bu konunun en az aracın içi kadar önemli olduğunu düşünüyorsanız içerikte sizlere söyleyeceklerimi dikkatle dinlemelisiniz. Size taksioyunu.org kategorisinde birçok araç vereceğiz. Bu araçları dilediğiniz gibi kullanabilme olanağına sahipsiniz. Her şeyden önce size verilmekte olan araçlar üzerinde oynama yapacaksınız. Renklerini, kaportalarını, kaputlarını, camlarını, dikiz aynalarını değiştirebilecek hatta ve hatta ses sistemini bagaja koyarak daha klas bir hal almasını sağlayacaksınız. Parkurda karakterimizle birlikte verilen her nesneden en iyi şekilde yararlanma şansınız bulunacaktır. En fazla dikkat etmeniz gereken alan ise parçaların takıldıkları yer olacaktır. Asla yanlış yere takmamamız gereken bu parçaları kendi görevleri, amaçları dışında asla ve asla kullanmamalısınız. Gerçek hayatta gördüğünüz birçok araç vereceğiz sizlere, genel anlamda klasik arabalar, kasalı otomobiller ve spor araçlardan oluşan konseptlere en iyi şekilde faydalan malısınız. Bazı uygulamalarda sınavlara tabii tutulacaksınız. Öncelik olarak yarışmalar yapacak daha sonra yarışmada eğer derece elde ederseniz sizlere ikramiyeler verilecektir. Bu ikramiyeler sayesinde sermaye kazanabilecek ve bu sermayeler ile birlikte bölümlerde hızla ilerleme fırsatı elde edebileceksiniz. Parkurlar da karakterimizle birlikte yönetimleri yerine getirebilmek ve hızlı bir şekilde talimatları sağlayarak araçlara parçaları monte edebilmek içinse ( Fare ) kontrolünden faydalanabileceksiniz.
Genel anlamda sadece taksi oyunları temalarını içerisinde barındıran bu kategorilerimizde otomobiller üzerinde oynama yapacaksınız. Otomobilleri kontrol ederek rahatlıkla yönetimleri yerine getirebileceğiniz temamızda karakterimizle birlikte ne kadar farklı bir marjinal bir araç yaratırsanız isminizden o kadar bahsettirebilirsiniz. Adınızı sıralamada görebileceğiniz uygulamamızda kahramanımızla birlikte ne kadar fazla puan alırsanız kazanılacak yüksek skorlarınız da bir o kadar fazla olacaktır.
Diğer kategorilerden oldukça farklı bir yapıya sahip olan ve tır oyunları gibi alanlardan uzakta olan bu bölümde size önemli olan sadece yaratıcılıktır. İsterseniz sitemizde bulunan diğer oyunlara bakarak spor araçların tasarımı konusunda fikir sahibi olabilir ve bu tasarımların aynısını uygulamada gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan diğer arkadaşlarınızdan daha farklı ve daha modern bir araç yaratmak olacağı için bölgede bulunan otomobillerle herhangi bir benzerliklerinin olmaması gerekmektedir. Aynı zamanda sizlerin kulağına güzel melodilerin gelmesi ve daha hırslı çalışabilmeniz adına sizlere müzikler verilecektir. Bu şarkıları istediğiniz zaman kısa bileceğiniz gibi istediğiniz zamanda tek tıklama ile sesini açabileceksiniz.
Kaynak: traraba.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git