Çanakkale Araç Kiralama

2020 Kia Sportage Bir SUV Coupe Olarak Daha da İyi Görünüyor

2020 Kia Sportage Bir SUV Coupe Olarak Daha da İyi Görünüyor

Kolesa, “Kia Sportage SUV Coupe stilinde yorumlansa nasıl olurdu?” sorusuna cevap olabilecek bir dijital çizim hazırladı.

2020 Kia Sportage Bir SUV Coupe Olarak Daha da İyi Görünüyor

Bugünlerde en çok kullanılan SUV Coupe modelleri, BMW, Mercedes, Porsche ve Lamborghini gibi markaların premium ürünleri. Ancak ana akım markalar da bunları Toyota C-HR veya yaklaşmakta olan VW Atlas Cross Sport gibi modellerle takip ediyor. Renault Arkana da premium olmayan Coupe tarzı crossover modellere iyi bir örnek olsa da, Fransız otomobil her pazarda satışa sunulmayacak.

Öte yandan, yeni güncellenen 2020 Kia Sportage modelinin coupe stili bir versiyonu gelebilir. Elbette, bu sadece otomobilin eğimli bir tavan ve yeni bir arka kısım tasarımı ile nasıl görünebileceğini ortaya koymak için Kolesa tarafından bir araya getirilen bir CGI (bilgisayarda üretilmiş resim).

ProCeed benzeri bagaj kapağı Sportage’da SUV yerine daha çok hatchback benzeri bir görünüm veriyor. Bazı alıcılar bunu sevmeyebilir.

Gerçekte, Kia’dan beklememiz gereken, yeni nesil Sportage için daha ilerici bir tasarım ancak henüz bundan uzak olduğu söylenebilir. Bununla birlikte, otomobil elektrikli güç aktarma organlarına ve gelişmiş araç içi teknolojilere sahip olmalı. Aynı zamanda daha az geleneksel tarzda bir kaporta tipi ile gelip gelmeyeceğini bekleyip göreceğiz.

Pazarda bu tip ürünlerde çeşitlilik giderek artıyor, ana akım markaların da SUV seçeneklerini farklı stillerle çoğaltmaları şaşırtıcı olmayacaktır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.