Çanakkale Araç Kiralama

2018 Mercedes C Serisi

2018 Mercedes C Serisi

2018 Mercedes C Serisi, 2018 C-Serisi’nin hem sedan hem de station versiyonları Eylül’deki Frankfurt Otomobil Fuarı ile birlikte gelebilir.

2018 Mercedes C Serisi

Daha önce tamponları kamuflajlanmış ve eski farları değiştirilmemiş şekilde görüntülenen makyajlı C-Serisi bu kez tamamen yeni parçaları ile kameralara yakalandı.
Yeni farlar ve arka lambaların yanı sıra, hala kamuflajlı tamponlarda da yeni bir görünüm bekleniyor. Asıl büyük değişiklikler ise iç kabinde bulunacak. 2018 modelinin iç kabini yeni teknolojiler ve döşemelerle geliyor. Geçen yılın casus fotoğraflarına bakılırsa, 2018 C-Serisi orta konsoldaki döner düğmeyi kapatan touchpad’i kullanmayacak. Ayrıca direksiyon simidinin dokunmaya duyarlı butonlar ile güncellendiği görülüyor.du Mercedes C-Serisi’ne güç veren motorlar arasında E200d ve E220d modellerindeki 2.0 litre 4 silindirli dizel motorların da yer alması bekleniyor. Bu ihtimal devam ederken, Mercedes 2018 S-Serisi için zaten onaylanmış sıralı altı silindirli motorlara da yer verebilir. Yarı otonom özellikler bakımından, güncellenmiş C-Serisi’nin E-Serisi’ndeki bazı teknolojilere sahip olması bekleniyor. Bu sayede yeni model Audi A4 ile daha iyi rekabet edebilecek.
2018 C-Serisi’nin hem sedan hem de station versiyonları Eylül’deki Frankfurt Otomobil Fuarı ile birlikte gelebilir.
KAYNAK: ototeknikveri.com

2018 Mercedes C Serisi

2018 Mercedes C Serisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.