Çanakkale Araç Kiralama

2016 Seat Aran

2016 Seat Aran

SEAT SUV, 2016 ARAN YAKINDA YOLLARA ÇIKIYOR: Yeni SUV modeline Aran ismini verecek olan İspanyol üretici Seat, aracın test sürüşlerine başladı.

2016 Seat Aran

Sportif hatchback modelleri ile başarılı bir satış grafiği yakalayan Seat, geçtiğimiz günlerde sergilediği 20V20 konsepti üzerinde geliştirmekte olduğu yeni SUV modeline Aran ismini verecek. Büyüyen SUV pazarından pay kapmayı hedefleyen İspanyol üretici yeni Aran modelinin yol testlerine başladı. Yoğun kamuflajları ile görüntülenen yeni Seat Aran, Volkswagen grubun MQB platformu üzerinde yükselecek ve yeni Tiguan‘a grup içerisinden bir alternatif olacak. Önümüzdeki yıl içerisinde yollara çıkması beklenen yeni Seat Aran‘da yeni nesil Tiguan’a benzer motor seçeneklerinin yer bulması bekleniyor. 1.4 litrelik TSI benzinli ve 1.6 litrelik TDI dizel motor seçeneklerinin sunulmasına kesin gözüyle bakılan yeni Seat Aran‘da motor seçeneğine bağlı olarak DSG otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemi alternatifleri de bulunacak. Yeni Seat Aran‘ın detayları önümüzdeki günlerde netleşmeye başlayacak.
20V20 konsepti ile suv segmentine yeni modeller ekleyeceğinin sinyallerini veren Seat‘ın yeni suv modelinin kamuflajlı fotoğrafları,casus kameralar tarafından çekildi.
Aran ismi verilecek olan bu model,yoğun kamuflaj ile görüntülenmesine rağmen,yeni Tiguan hatlarına sahip olduğu gözlerden kaçmıyor.MQB platformuz üzerinde geliştirilen 2016 Seat Aran Suv,motor seçeneklerini de büyük ihtimalle 2016 Volkswagen Tiguan‘dan alacak.
1.4 litrelik benzinli ve 1.6 litrelik dizel motorlar ile yollara çıkması beklenen 2016 Seat Aran Suv,otomatik şanzıman ile de satışa sunulacak.
2016 Seat Aran Suv‘un ne zaman tanıtılacağı ise henüz netlik kazanmadı.
KAYNAK: http://www.ototeknikveri.com/haber/6218/seat-suv-2016-aran-yakinda-yollara-cikiyor

seat-suv-2016-aran

Seat Suv Aran 2016

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.